Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá h engem válasszon ne a barátját? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány már nagyon régóta szerelmes vagyok bele és ezt Ő is tudja. Pénteken lessz egy buli ahol Ő is és a barátja is ott lessz. hogyan vegyem rá h szakítson a barátjaval és engem valasszon?

Ő 14 ées és en 13 (a pasija is kisebb nala)

kerlek komoly válaszokat írjatok és sokat. előre is köszönom a jo valaszoloknak


2009. nov. 19. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell megállapítanod, hogy mennyire fontos neki a másik srác. Ha valóban szereti a barátját, hagyd. Legfeljebb megkérheted őket, hogy hozzanak össze egy másik lánnyal, akinek tetszenél.
2009. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha nekem a tudomásomra jutna,hogy valaki rá akar hajtani a barátnőmre,és épp azon agyal hogy hogyan üssön ki a képből,első dolgom lenne,hogy kegyetlenül lezúznám a kis csicska g*cit,de úgy,hogy örök életre elmenjen a kedve a csajozástól..

Egyébként próbálj minden esetben jobbnak tűnni,mit a pasija.Kápráztatsd el a csajt,mutatsd meg neki,hogy te minden esetben izgalmasabb,és érdekesebb pasi vagy,mint akivel most együtt van..

20/F

2009. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
ne szakítsd el a barátjától! Ez a legmocskosabb, legundorítóbb és leggerinctelenebb dolog a világon! Hagyd őket békén! Szívből kívánom, hogy ne jöjjön össze neked!
2009. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

utolsó válaszolóval egyet értek. De ezért ne pontozzon le senki. Gondoljátok magatokat a csaj barátjának a helyébe.

Ezt főleg a kérdezőnek üzenem...

Ha össze is jön neked, én meg kívánom hogy te is járj úgy, mint a barátja..

2009. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Te figyelj ha tényleg szeretnéd szerelemmel akkor biztos nem az lenne a gondod hogy hogy szedd szét őket!

13 éves vagy a szervezetedben mégcska most indultak el bizonyos reakciók ez még nems zerelem csak holmi előszele, majd ha megtapasztalod megtudod hogy a szerelem kicsit több...

2009. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!