Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövérebb fiú kövérebb lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb fiú kövérebb lányt válasszon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
olyat válasszon aki tetszik neki és akinek ő is tetszik!
2011. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Választhat mást is, csak ne reménykedjen sok sikerben.
2011. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2.


Én is erre gondoltam. A kövérebb fiúknak is inkább a normál testalkatú lányok tetszenek, de azoknak általában nem jönnek be, ezért ált. egyedül vannak, legalábbis egy ideig...

2011. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Személy szerint nekem a "ducibbak" is bejönnek.
2011. szept. 11. 16:17
 5/9 "valaki" ***** válasza:
100%

"Személy szerint nekem a "ducibbak" is bejönnek."


Akkor mégis mi a franc értelme a kérdésnek?

Komolyan vannak olyanok, akik ennyire unatkoznak, vagy csak sötétek, mint az éjszaka?

2011. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az hogy nekem bejönnek nem azt jelenti, hogy jól is mutatnánk együtt.
2011. szept. 11. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
sz*rd le mások véleményét, ha tetszik neked a lány, akkor járjatok! egy kapcsolat csak 2 embertől függ, nem másoktól!
2011. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nekem a masszívabb, pocakos mackók tetszenek inkább és csak 49kg vagyok, szal nem kötelező duci lányt választanod, bárkinek bejöhetsz. Mindenképp olyan lányt válassz, akivel jól érzed magad és boldog lehetsz, mert csak ez számít. Mindegy, milyen alkatú.
2011. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kövér fiúnak kövér lány való!
2011. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!