Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tűnjek ki a többi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűnjek ki a többi lány közül h engem válasszon?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik mindenki szerint helyes és vannak rámenősebb csajok mint én és félek h megtetszik neki az egyik.én nem vagyok az a mászós tipus mert tudom h idegesítené.aztgondolom biztosan csak egy lánynak a sok közzül tart engem akik még utána szaladnak.nemértem mi baj van velem mert sok fiú akar velem járni de ő nem.
2011. júl. 4. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a külső megfog a belsö megtart v vmi ilyesmi. közel kel hozzá kerülni a bizalmába férközni ugymond és onnan már esélyesebb lesz h téged választ. legalábbis én igy választok
2011. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát először is ne nyomulj! Ez nagyon fontos. Lehet, hogy könnyebb az, ha a lányok futnak utána, de előbb utóbb ezt unalmasnak fogja tartani. Én úgy tudom, hogy a pasik szeretnek megküzdeni a lányért. Lenne pár kérdésem, hogy tudjak segíteni... Hány éves vagy? Szoktatok beszélgetni? Egy suliba jártok? Osztálytársak vagytok? Hogyan viselkedik, ha a közeledben van? Miből gondolod, hogy nem akar veled járni? Milyennek tartod magad?(külső+belső)
2011. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok ő 17. ritkán beszélgetünk mert msn en NAGYON kevésszer ír rám csak én rá.. élőbe meg nemrég beszéltünk először de az is részegen volt egy buliba :D:s. nem egy suliba járunk de a suli egymás mellett van.ha a közelemben van hát van mikor közeedik de van h ugyérzem kerül engem.onnan gondolom h nemakar velem járni mert ha akarna akkor már keresné a társaságomat.belsőleg kedvesnek, bár féltékenynek tartom magam, külsőleg ugyérzem h szép vagyok.:)
2011. júl. 4. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Vegyél fel szexi, csini rucikat!:)
2011. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem az én stílusom a sexi cuccok de majd lehet megpróbálom köszi :D. az elsőnek h próbálkozom de ha nem beszélget velem akkor nemtudok a bizalmába férkőzni:/.
2011. júl. 4. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:

20:38-as vagyok.

Hát ez is több már, mint a semmi. Én azt hittem, hogy egyáltalán nem is beszéltek. Szerintem ez a szexi rucis nem túl jó ötlet, habár .... szerintem olyan ruhákat vegyél fel, amik kényelmesek, és csak azt emeli ki rajtad, ami előnyös. Amúgy van is erről egy idézet, hogy a fiúkat úgyis csak az érdekli, ami a ruha alatt van, és hogy a lányok egymásnak öltöznek... valami ilyesmi :D

Arra gondoltam, hogy valahogy el kéne érned, hogy ő keresse a társaságod... Csak még nem tudom, hogy hogyan. Az biztos, hogy beszélgetnetek kéne sokat. Hívd el buliba is, de úgy, hogy több barátot is hívsz, nehogy megijedjen, hogy ez máris egy randi :D Amikor együtt vagytok keresd a kontaktust. Pl: nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá és ha 'véletlenül' egymás mellett ültök, akkor megint csak 'véletlenül' érintsd meg a karját a te karoddal. Lehet, hogy gyerekes, de én már csináltam olyat is, hogy nekimentem a kiszemelt fiúnak:$ és jól is jöttem ki belőle, mert beszélgetni kezdtünk (jaj, bocsi, ne haragudj; áá semmi baj; amúgy miujság? stb).

Viszont ne ess túlzásba, mert mint már írtad is, az valószínűleg idegesítené. Meg kéne találnod az arany középutat, kicsit flörtölsz vele, kicsit nem, kicsit érdekel, kicsit nem, mert szerintem nem kéne azt látnia, hogy teljesen oda vagy érte. Érezze azt, hogy te nem fogsz rá várni örökké, érezze azt, hogy van veszíteni valója. De tényleg nagyon fontos lenne, hogy minél többet beszélgessetek. És ne csak msn-en, mert az megöli az igazi kapcsolatokat... legalábbis én így vettem észre (ezzel azt akartam mondani, hogy ne msn-en éljétek az életeteket:D)

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett. Remélem segítettem egy kicsit. Drukkolok nektek! ;)

2011. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok. amúgy én se szoktam szexi cuccokat hordani. az én stílusom a csőnadrág, és az egyszerű póló. nem hordok semmiféle cicanadrágokat. és nem azért mondom, mert egoista vagyok, de ettől ugyanúgy megnéznek a fiúk.
2011. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nembaj ha hosszan irtad mert végülis sokat segít :D nagyon köszi amiket mondtál..hogy ilyen apró dolgokkal közeledjek hozzá..én is próbáltam már hogy egy buliban rámosolyogtam és vissza is mosolygott az jólesett :):D. másnap reggel írt is nekem hogy jóvolt meg midnden.. utána beszélgettünk sokat (: . csak aztán valahogy mindig én irtam nekki :/ ő pedig nem..ráadásul azóta aligha találkoztam vele élőben sőt szerintem egyszerse..:s és lehet azértvan hogy nem ír nekem mert nem történik semmi. nincs miről beszélni...vagy nem tetszek neki.:/ felkéne valahogy hivni a fiyelmét rám és talán akkor de ez az ami nem megy..
2011. júl. 5. 15:13
 9/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

az lenne a legjobb,ha valami így élőbe történne, amit aztán hosszasan meg tudnátok beszélni msn-en... (szerintem) és azután már jönnének maguktól a jobbnál jobb témák. :) amúgy nem biztos, hogy nem akar veled beszélni ha nem ír rád. csak kényelmesebb persze ha nem mi írunk rá az illetőre, hanem ő ránk... voltam már én is így egy sráccal. ő mindig rám írt és aztán tök jókat dumcsiztunk, csak aztán egy idő után már nem keresett. aztán ráírtam én, és kiderült, hogy csak várta, hogy végre én is ráírjak.(ez nem tartozik ide :D) szóval szerintem keresd a társaságát, de ne csak neten keresztül. :)

2011. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
értem.(: ez jóötlet csak az a baj h félős tipus..vagyis nem valami szerelmes tipusnak mondható.viszont mostanában alig beszélek vele és most kezdett el kitenni facebookra is olyan számót ami arról szól h neki az a lány illegál..meg stb. csak már nagyon rég taliztam vele élőben..a buli óta egyszerre se :s otthon van folyton..:/ szerintem egy másik lány tetszik neki...:(
2011. júl. 6. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!