Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tűnjek ki a többi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűnjek ki a többi lány közül h engem válasszon?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik mindenki szerint helyes és vannak rámenősebb csajok mint én és félek h megtetszik neki az egyik.én nem vagyok az a mászós tipus mert tudom h idegesítené.aztgondolom biztosan csak egy lánynak a sok közzül tart engem akik még utána szaladnak.nemértem mi baj van velem mert sok fiú akar velem járni de ő nem.
2011. júl. 4. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én írtam a szexi rucit.

Valóban jókat írt az utánnam kommentelő!:) Csak az a bibi, hogy már én is voltam ilyen szituba, és dettó azokat a dolgokat csináltam amiket írt, és jött egy csajszi, aki meg ilyen cica-baba féle volt, rástartolt a pasira, és hipp-hopp elcsábította...:S Olyan tipikus ribis volt, amilyen én sosem tudnék lenni, vagy talán a barátommal az ágyban, de egy sráccal, akivel még nincs köztünk semmi nem viselkednék így, pláne társaságban. Hiába, a pasiknak csak azok a lányok kellenek.... de persze talán jobb is, hogy már az elején kiderült.

2011. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen igazad van. Csak azt ugyebár hiába is mondanám, hogy felejtse el, mert az nem ilyen egyszerű. Amúgy köszi:DD
2011. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat ((: azért lehet megpróbálok kicsit szexisebb rucikat felvenni..;) de azért ribi nemlesz belőlem :d ahoz én messze állok :D
2011. júl. 8. 23:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! :)
2011. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!