Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még arra esély, hogy valaki vissza hódítsa az ex barátját? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A párommal kb 2,5honapja szakítottunk(szeptembertől vtunk együtt) vagyis inkább ő velem mert valószínű volt,hogy nem fog abban a városban maradni ahol én meg nagy köztünk a korkülönbség és azt mondta,hogy őt ez zavarja és jobb minél előbb szakítani mielőtt teljesen bele bonyolodna ebbe az egészbe..de most az a helyzet,hogy én teljesen bele bonyolodtam (ezt ő is tudja)és kiderült,hogy mégis itt fog maradni és ezt Ő magától írta meg nekem smsben.És előre tartok a szeptembertől mivel tudom,hogy buliban fogom látni és fogalmam sincs arról,hogy vajon ujra kezdené e Velem??annyira szeretem és bármit megtennék érte és amikor írtam neki,hogy én őt sosem szégyelltem és pont akkor akartam bemutatni anyuméknak amikor szakított azt írta vissza Semmi baj!így alakult...

Ugyhogy nem tudom,hogy mit tehetnék,hogy vissza hodítsam mert külsőmön hiába változtatnék állítása szerint én lennék így is neki a tökéletes vagy most megint játszam az elérhetetlent??

22/L


2011. júl. 7. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

hat, ezzek kicsit hasonlot eltem at en is.. bar nem sok hasonlosag van, nalunk csaladi balhe jatszott kozre, es 1 evig nem is beszeltem vele... nagyon rossz volt, probaltam en is elfelejteni, de nem ment, es mint utolag tudtam meg, neki se, es 1 ev utan ismer sikerult vele talalkoznom, es aznap ujra osszejottunk.. azota egyutt vagyunk.. kb 6 honapja megint, es hihetetlen boldogok vagyunk :) mint meg soha..

a mi kapcsolatunkba segitsegunkre szolgalt a facebook nevu kozossegi portal is, mivel ott talalt ram... en nem is kerestem, eszembe se jutott megnezni, h fennt van-e esetleg.. ramirt... elkezdtunk levelezni... megbeszeltunk egy talalkat.. azota egyutt vagyunk..

nalunk igy alakult, es o kezdemenyezett.. szoval 1 probat meger, hatha sikerul :)

21/F 20/L

2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak már tényleg annyiszor próbálkoztam és azért tudom,hogy vmit még érezhet de mintha az eszére hallgatna és azért inkább hagy és olyan semmitmondó választ ír vissza..pl multkor írtam neki h nem értem hogy miért velem közli,hogy itt marad,hisz a történtek után nekem ehhez már semmi közöm nem lenne,viszont h 1 jo hírt én is mondjak sikerült a szigorlatom és h elég sokáig tartott.Erre vissza ír h Gratesz,ügyi vagy!Lehet kilátszottak a cicik ezért tartott sokáig.:P

és ez is olyan semmit mondoan jött át,viszont én még vmiért reménykedek:(

2011. júl. 7. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

első válaszolonak a bnője:

szerintem ne add fel, a remény hal meg utoljára... én féligmár lemondtam róla,... sőt aznap amikor megtaláltam fbn akkor teljesen ugyanis tönkretettem magamon azt amit a legjobban szeretett (a hajam)... befestettem... ugy gondoltam sosem kapom vissza, akkor miért ne változtassak magamon, és kezdjek uj életet nélküle hisz ő is megtette...

én így gondoltam...

de miutan kesz lett a hajam, ugy gondoltam annyit még megér, h megnézzem fennt van-e fbn hisz ott mindneki fent van... és fent volt... irtam neki... 3 napig enni-inni-aludni.semmit sem tudtam rettegtem h mit ir vissza... de aztan jo lett minden... nem tudom.. végig reménykedtem egészen a taliig... sok hülyeséget csináltam mig nem voltunk együtt... nálatok am sok mindentől függ h ujra együtt lesztek-e...

pl. ha nem annyira bizalmas, akkor mennyivel idősebb nálad? mennyi ideig voltatok együtt? mindent megtudtatok beszélni? terveztetek előre együtt? ő veled tervezett?

én igazából csak azért reménykedtem annyira, mert mi anno elterveztük az egész életünket -halálunkig- együtt... és csak azért bíztam abban h még szeret... tehat mint mondtam sok mindentől függ...

20/L

2011. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök annak,hogy tinektek sikerült így ujból egymásra találni és ez add 1 kis reményt.:)és miután szakítottunk sokszor még hajnalban buliból írt h nagyon szeret meg h nagyon jo volt velem és sohasem fogja elfelejteni:)de nem tudom,h akar e lépni vmit is..13évvel idősebb és kb 8honpig vtunk együtt,és mnident megtudtunk beszélni még azt is h 1szer megcsalt az exével mivel ő eldöntötte magában h akármennyire is akarjuk ennek nincs jövöje mert őt zavarja h köztünk nem 4-5év van.és,h lennék 28éves akkor nem is gondolkozna,bár én bizonygattam neki h én kitartanék mellette,vhogy nem hitte el v nem tudom...csak így már azt is nehéz elhinnem,hogy szeretett..:(
2011. júl. 7. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
13 év az semmi... persze idézőjelesen!!! nekem a szüleim között 20 év korkülönbség volt...(apukám volt idősebb..apu40, anyu20) viszont mégis, több mint 20 évig boldog házasságban éltek...a házasságuk nem a korkülönbség miatt romlott meg, más okok miatt, és mégis amikor apukám nemrég (60évesen) meghalt, anyukám volt aki magára vállalt minden költséget, még úgy is, hogy szinte már semmi közük nem volt egymáshoz...semmiképp ne add fel! a remény hal meg utoljára!
2011. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!