Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom "barátját" választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom "barátját" választotta helyettem!?

Figyelt kérdés

Párom baráti társaságába tartozik néhány nő /egyedül álló v. válságba a kapcsolata/ Elfogadtam őket, mivel mégiscsak párom barátai. Volt egy alkalom amikor 2 nőt magunkkal vittünk szórakozni. Akkor ismertem meg őket. Mindegyik nagyon kedves volt velem, nagyon jól éreztem magam velük. Az egyik azt is mondta viccesene, hogy „bevesznek a csapatba” amire a másik annyit mondott hogy „ez nem olyan biztos.” Akkor már furcsáltam, hogy kedves volt velem, barátkozó és mégis ilyet mondott. De nem foglalkoztam vele.

Elbeszélgettem velük, tényleg nem éreztem hogy bármi probléma lenne.

De mégis van, kiderült hogy annak a nőnek, nem vagyok szimpatikus. Sőt kinem állhat, de azt nem tudja megmagyarázni, hogy miért. Persze ebből semmit nem vettem észre, mert elég jól megjátszotta magát. Páromnak mondta. Majd megjegyezte, hogy a következő bulira párom egyedül menjen. Párom ezt elmondta nekem, mondta hogy csak benéz a buliba és jön haza.

Én teljesen meglepődtem, a nő viselkedésén is és páromén is. Mondtam neki, hogy az lenne a minimum, hogy beolvas a nőnek. Nemhogy még képes engem otthon hagyni és elmegy szórakozni. Azt mondta nem akar konfliktust.

Nagyot csalódtam benne. Nem állt ki mellettem és nem tudom miért!?

Nőtől semmit nem akar, idősebb is nála, de valamiért felnéz rá. Ezt se értem miért.

Mit csinálnátok a helyemben?


2011. szept. 26. 14:05
1 2
 1/13 coffeez ***** válasza:
Hagyd a fiút a p..csába. Egy kapcsolatban mindenki kiáll a másikért.Ez alap..
2011. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt egy kapcsolatom. A barátomnak eleinte én voltam a világ közepe. Majd fordult a kocka elment szórakozni engem otthon hagyott mindig mondta, hogy 10-re haza jön de volt fél 2is mire hazaért. Na én végülis szakítottam vele. Hogy ki tudja magát bulizni folyamatosan tartottuk a kapcsolatot beszélgettünk majd rá 3 hónapra bejelentette, hogy új barátnője van AKIT A DISCOBAN ismert meg. :)
2011. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet én leszek a hülye p...csa,de ugy kidobtam volna,hogy lábát nem érné a föld,akkor mennyjen ahoz a nőhöz...legyen tartásod
2011. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A helyedben?hagynám a drága barátnőjével bulizgatni és nem hagynám magam így megalázni.Mert megalázott..nagyon furcsa,hogy közli vele a nő,hogy legközelebb egyedül menjen a buliba és a párod így ugrik a szavára..nem lennék olyan biztos benne,hogy nem akar semmit tőle.de én nem hagynám,hogy kiderüljön akar-e vagy sem,mert én emiatt az eset miatt szakítanék.És bulizzanak csak nyugodtam nélkülem.ha párod őt választotta téged meg otthagyott,akkor nem kérdés,hogy ennyit a kapcsolatról.
2011. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából azt érzem, hogy kiábrándultam belőle. Már a szakítás is eszembe jutott.

Nem állt ki mellettem, mikor sztem is ez az alap. Illetve, hogy ilyen kis piti problémában nem számíthatok rá, akkor mi lesz később?!

2011. szept. 26. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van....hagyd a francba,milyen dolog az ő elmegy de te nem mehetsz vele mert nem akar konfliktust!!Hát én sem akarnék neki konfliktust,hogy velem van mert csak addig lenne!!Ennél 100*jobb pasi is van aki kiáll melletted,Ő nem az!
2011. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 coffeez ***** válasza:
Látod, látod, tudod te mit kell tenned!
2011. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nem akar semmit attól a nőtöl. Csak barátként tekint rá. Azt is tudom, hogy szeret. ÉS ő fel se fogja a tettének a súlyát. Ugy gondolta, hogy ennyit kibír a kapcsolatunk. Azt mondta lelkiismert furdalása volt...de a tény, hogy mégis elment.

Azt is érzem, hogy ez a hülye nő "legyőzött". És ez nagyon megalázó.

2011. szept. 26. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt és milyen komoly a kapcsolatotok?

A kapcsolat elején, mikor még csak úgy "járogatunk", könnyen előfordul, hogy a párunk inkább a barátai mellett dönt ilyen esetekben, hiszen őket már régebb óta ismeri, sok közös emlék fűzi össze őket, biztos sokat is segítettek már egymásnak, számíthatnak a másikra.

Ilyenkor időt kell adni a másiknak, hogy minket is jobban megismerjen és hogy később már mi legyünk az életében a legfontosabbak.

Emellett azért fontos az őszinteség. Mindenképpen mondd meg a párodnak, hogy rosszulesik a viselkedése, de ne csapj hisztit, csak közöld vele... és ne tiltsd el a bulitól.

Később, ha jobban megszeret, már ő nem akar majd neked fájdalmat okozni és inkább otthon marad veled, vagy veled szervez közös programot ilyenkor.


Más a helyzet, ha már régóta együtt vagytok és még mindig a barátok a fontosabbak. Az érthető, hogy fontosak, de ha veled akar a párod családot alapítani, veled akarja megosztani, leélni az életét, akkor természetesnek kellene lenni, hogy téged választ és nem a barátnőt. A barátokról sem kell lemondania, miért ne beszélgethetnének, beülnek egy kávéra, vagy valami, de egy esti buli az azért más...


Azért van egy privát véleményem is az ilyen helyzetekről: nem igazi barát az, aki nem fogadja el a barátja párját. Kedvelnie nem kell, de elfogadni illene azt, akit a barátja választott élete párjául (persze ez megint komolyabb kapcsolatra értendő).

2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok benne, hogy nem akar semmit attól a nőtöl. Csak barátként tekint rá. " Ebben akkor lehetsz biztos,ha elvitt volna téged is. Hiszen Te vagy a párja,és ALAP DOLOG,hogy az ember bárhol bármikor szívesen mutatkozik a párjával.Te nem vagy a párja.


Ne áltasd magad,már mindenki leírta itt a kedves párod...

Vagy pedig igen fogadd el,hogy ő mindig mást fog választani,mert a barátai nem tűrnek téged,így ő se tűr téged abban a társaságban.GRATULÁLOK,nyertél egy kalap sz*rt.

2011. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!