Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom "barátját" választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom "barátját" választotta helyettem!?

Figyelt kérdés

Párom baráti társaságába tartozik néhány nő /egyedül álló v. válságba a kapcsolata/ Elfogadtam őket, mivel mégiscsak párom barátai. Volt egy alkalom amikor 2 nőt magunkkal vittünk szórakozni. Akkor ismertem meg őket. Mindegyik nagyon kedves volt velem, nagyon jól éreztem magam velük. Az egyik azt is mondta viccesene, hogy „bevesznek a csapatba” amire a másik annyit mondott hogy „ez nem olyan biztos.” Akkor már furcsáltam, hogy kedves volt velem, barátkozó és mégis ilyet mondott. De nem foglalkoztam vele.

Elbeszélgettem velük, tényleg nem éreztem hogy bármi probléma lenne.

De mégis van, kiderült hogy annak a nőnek, nem vagyok szimpatikus. Sőt kinem állhat, de azt nem tudja megmagyarázni, hogy miért. Persze ebből semmit nem vettem észre, mert elég jól megjátszotta magát. Páromnak mondta. Majd megjegyezte, hogy a következő bulira párom egyedül menjen. Párom ezt elmondta nekem, mondta hogy csak benéz a buliba és jön haza.

Én teljesen meglepődtem, a nő viselkedésén is és páromén is. Mondtam neki, hogy az lenne a minimum, hogy beolvas a nőnek. Nemhogy még képes engem otthon hagyni és elmegy szórakozni. Azt mondta nem akar konfliktust.

Nagyot csalódtam benne. Nem állt ki mellettem és nem tudom miért!?

Nőtől semmit nem akar, idősebb is nála, de valamiért felnéz rá. Ezt se értem miért.

Mit csinálnátok a helyemben?


2011. szept. 26. 14:05
1 2
 11/13 coffeez ***** válasza:

Egy kapcsolat elején meg pláne nem csinálunk ilyet, szép kis bemutatkozás.

Ha fontosabb a barátja véleménye, mint Te, akkor hol van itt az eldöntendő kérdés, kedves kérdező?????

2011. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tény, hogy csalódtam benne, hogy nem engem választott. Megbántott, megalázott. A legésszerűbb lépés, hogy szakítok.

De azt még mindig tartom, hogy nem akar semmit attól a nőtöl. Soha nem kellene neki, csak barát. Aki ezesetben fontosabb volt számára, mint én.

De ő ezt soha nem ismerné be. Azt hajtogatja, hogy tulreagáltam. Lelkiismeretfurdalás volt, sajnálja. Többet inkább nem megy sehova. Olyat is mondott már, hogy azért balhézok mert egy szombaton nélkülem ment el?! Mintha nem akarná vagy nem értené a problémát.


Tudom, hogy igazatok van. És én is így látom. De azt tartom, hogy barátként tekint a nőre. (Bár ez ebben az esetben, majdnem hogy lényegtelen.)

2011. szept. 26. 14:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Tegnap is kiírtad ugyanazt, ráadásul még csak nem is "családi kapcsolatok" témakörbe illik. De azért majd írd ki holnap is...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!