Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Olvass tovább!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
pár hete vagyunk együtt barátommal, de én még nem akarok lefeküdni vele, pedig ő már azt sugallja érintéseivel, meg szavaival, hogy szeretne továbblépni. Hogyan tudnám úgy felizgatni, hogy azért ne boruljon el az agya, de közben jó legyen neki? Orális szextől irtózom, meg ha azt elkezdjük tuti nem bírna lehiggadni, és én nem akarok magyarázkodni neki h de én még nem akarok szeretkezni vele..nem vagyok már szűz,de nekem kell idő még, és ezt ő mondta is hogy elfogadja..csak szeretném kicsit fenntartani a tüzet benne míg nem lazulok el annyira h továbblépjek. segítsetek lécci! 21 éves lány a barátom 24
2009. nov. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát elsősorban azt tartsd szem előtt, hogy neked mi jó... pár hétnél után még én sem lépnék tovább, ekkor még bármi megtörténhet. mondd el neki, hogy ezzel te még várni szeretnél, ha megérti, akkor oké, ha nem, akkor...
2009. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem izgatod, nem pörög fel...
2009. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrewka ***** válasza:

Szerintem nem kell benne tartani a tüzet. Ha húzod az agyát akkor csak mégjobban akarni fog és türelmetlenebb lesz.

Orálisan nem akarod kielégíteni akkor tedd meg neki kézzel.

vagy ha erre sem érzed még késznek magad akkor mondd meg neki h még nem akarod. Ha elfogadja akkor jó ha nem akkor még jobb mert megszabadulsz egy olyan pasitól aki csak meg akar fektetni.


22/f

2009. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!