Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
a tortenet ugy kezdodott,h a legjobb baratom osszeveszett a baratnojevel(szakitottak),teljesen keszvolt a lany,arra kert meg h talalkozzunk,es beszeljunk errol az egeszrol,nos a talalka megtortent,nem tudtam mit tenni beleszerettem nagyon hamar,o is belem egy szinten,de meg mindig szerette a haveromat,dehat ugye szakitottak,mert a srac bunko volt a lannyal,nem foglalkozott vele,ilyen kis aprosagok,a lany nekem azt mondta vele nem szeretne tobbet foglalkozni,en kedvesebb vagyok, aranyosabb es inkabb engem valasztana helyette,de meg nem keszult fel ra,meg mindig nagyon szerette ot is,vegul az lett ebbol az egeszbol h ismet osszejottek,en meg itt maradtam teljesen egyedul osszetort szivvel,es nem birom elfelejteni a lanyt,mit tegyek?hogyan tudnam magam tultenni ezen?egyszeruen nem megy,teljesen depresszios lettem,h nem kellek senkinek sem,beszelgessek meg vele?hadjam a fenebe?
2011. máj. 8. 04:14
 1/5 anonim válasza:
Mondd csak meg a kislánynak hogy miért hazudott neked? Vagy miért vert át, miért mondta h nem érdekli a bunkó haverod? És mondd meg ha még barátot akar keresni azt ne nálad tegye...és ha van szive és egyáltalán lány akkor két lehetosége van: bocsánatot kér, vagy megmondja hogy kihasznált. De ha bocsánatot kér és találkozni akar elsonek mondd hogy még nem tetted túl magad a hazugságain, szal kérleld hogy vegye észre hogy a barátságnak ára is van :)
2011. máj. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tobbszor is bocsanatot kert...neharagudj,bocs meg ilyesmi,en mondtam neki hogy akkor miert hulyitettel?a valasza erre az volt hogy o nem hulyitett,pedig en szerintem 100%osan igen...allitolag a srac mar megvaltozott,mostmar rendes vele,es azert jott vele megint ossze mert nem birja ki nelkule 1xeruen nem megy neki...csak nem ertem telleg,konkret valaszt arra nem adott h akkor miert kellett hulyitenie vegig h szeret
2011. máj. 8. 04:43
 3/5 A kérdező kommentje:
es allitolag engem meg mindig szeret...csak ott jobban
2011. máj. 8. 04:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, te csak pótlék voltál. Valószinű, hogy próbált veled komolyabban "foglalkozni", de nem lett szerelmes. Az exét pedig nem tudta nem szeretni. Nem lehet ezért hibáztatni. Azért viszont igen, hogy veled erről nem beszélt őszintén. Én ezt nem látom becsapásnak, inkább hibának. Nem tehetsz mást, próbálod elfelejteni. nehéz, de menni fog.
2011. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2011. máj. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!