Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom szolni a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom szolni a baratomnak hogy zavar, hogy mas lanyok kepeihez kommentel facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye facebook-tema, nekem is felall tole a szor a hatamon, de most komoly dilemmaban vagyok. Szoval ilyesmiket szol hozza hogy "Hűha:)" stb, ami engem elegge bosszant.

Viszont minden mas nagyon szuper, raadasul tudom, hogy megbizhatok benne, szoval nem akarok felesleges vitatkozasokat.

En fujom fel?


2013. nov. 8. 12:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Igen van jogod!

Az exem is ugyanezt csinálta időszakosan és megkérdeztem tőle, hogy miért érez ellenállhatatlan vágyat, hogy nők fehérneműs képeihez írogasson? Sosem tudott értelmesen válaszolni. Szánalmas volt.

Nem csodálom,hogy zavar. Kérdezd meg tőle, fordítva örülne-e neki. Ha elég intelligens és valóban szeret, akkor leállítja magát.

Valóban nem a facebook a legfontosabb, de mindennek van határa. Nem egy kapcsolat bukott már meg az internetes bizonyítékok miatt.


27L

2013. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!