Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom szolni a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom szolni a baratomnak hogy zavar, hogy mas lanyok kepeihez kommentel facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye facebook-tema, nekem is felall tole a szor a hatamon, de most komoly dilemmaban vagyok. Szoval ilyesmiket szol hozza hogy "Hűha:)" stb, ami engem elegge bosszant.

Viszont minden mas nagyon szuper, raadasul tudom, hogy megbizhatok benne, szoval nem akarok felesleges vitatkozasokat.

En fujom fel?


2013. nov. 8. 12:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Neked természetesen van JOGOD szólni, neki meg van JOGA kilépni a kapcsolatból, ha hisztizel. Illetve neked is jogod van kilépni a kapcsolatból, ha nem bírod, hogy másokat kommentel.


A párkapcsolat bonyolult dolog, mert két ember sosem illeszkedik össze úgy, mint valami tökéletesen csiszolt lap. Mindig vannak áldozatok, amiket meg kell hozni a kapcsolatban. Vagy te hozod meg azt, hogy tőröd a hűhákat, vagy ő hozza meg azt, hogy nem hűházik. Megpróbálhatod megkérni rá, de szerintem ő ezt úgy fogja értékelni, hogy megpróbálod leszigetelni az emberi kapcsolatait és kisajátítani magadnak. Ha van esze, akkor ezt nem tűri.


Szerintem neked még sok pofont kell kapnod az élettől ahhoz, hogy rájöjj, mi a fontos.

2013. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Lajkolas nem zavar, sot kommenteles sem, csak az ilyen "huha" stilusuak, mert szamomra ennek olyan "demegdugnalak" uzenete van.
2013. nov. 8. 12:28
 13/31 anonim ***** válasza:
Mi még együtt se voltunk, már akkor meg tudtunk mindent beszélni. Elég fura kapcsolatotok van, és sokan másoknak is, akik ide jönnek a kérdéseikkel, amiket amúgy simán meg lehet beszélni.
2013. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Felfújod. Ilyen a FB, egy kalap sz@r, nem is kell használni, max ha tényleg valami régi ismerőst akarsz elérni, vagy elvesznak a telefonszámad.
2013. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

amúgy ebben inkább a kérdezőnek van igaza...

fiú vagyok, kapcsolatban vagyok, és tudom, hogy az én barátnőmnek sem tetszene, ha mindenki szeme előtt más lányokat dicsérnék.. ezért üzenetben teszem meg:Dnem lájkolok, nem kommentelek, csak beszélek az adott lánnyal.. nincs ebben semmi rossz.. a barátnőm valószínüleg tud róla, de mivel nem látja, így nem is zavarja:)

2013. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Tisztaban vagyok vele, hogy kell aldozatokat hozni, meg csiszolodni, es ebben abszolut partner is vagyok, csak ugy erzem valahol meg kell huznom egy hatart. En nem elszigetelni szeretnem, isten ments, engem nem zavarnak a lany baratok, csak mint mar irtam az ilyen stilusu hozzaszolasok.

Mondjuk igy a #15os hozzaszolas utan inkabb befogom a szam, mert azt meg nem akarom, hogy ugy erezze barmit is titokban kell csinalnia.

2013. nov. 8. 12:36
 17/31 anonim ***** válasza:

Elvileg gyerekes téma, de valójában a sok évig tartó kapcsolatokban is az ilyen kis dolgok lesznek a komolyabb problémák alapjai.

Én férfiként nagyon ritkán fb-zek, kommentelni meg szinte sose szoktam. De ha mégis előfordul (bármilyen ártalmatlan dolgot is írok, vagy visszaigazolok egy lányt), akkor a párom gyanakodni kezd, mert ilyet én nem szoktam csinálni, tehát ha most megtettem, akkor annak biztos oka van. Ez az én szemszögemből nagyon idegesítő, mert ő viszont állandóan nyomja a face-t, és egy szót sem szólok.

A kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban, mégis én azt mondom, hogy inkább hagyd a fenébe ezt az egész témát. Ha magától nem jött rá, hogy ez téged zavarhat, akkor ha szólsz neki, inkább csak korlátozásnak fogja érezni. Ha egyébként is ilyen közvetlen típus a barátod, akkor valszeg semmit nem jelent ez az egész.

Persze ha továbbra is ezt csinálja, esetleg még tovább megy, akkor érdemes lesz beszélni vele, de egyelőre szerintem korai és túl van pörögve a téma.

2013. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

OFF: 9-es. "Az en baratom nem nagyon SZOK...????

Ezt a mondatot hogy sikerult osszehozni?

2013. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

#17: Koszonom:) Valoszinuleg inkabb a buszkesegemet bantja a dolog, ezzel en is tisztaban vagyok. A feltekenyseg nalam is jatszik, mert egy korabbi kapcsolatomban sikerult megcsalni, ezert eleg gyanakvo vagyok, de errol tudom, hogy az en hulyesegem, szoval nem is mondom a baratomnak, nem akarom megfojtani.

Ez szerintem nem kommunikacio-tema, mert barmit el tudok mondani neki, csak nem biztos, hogy szeretnek ilyenek miatt feleslegesen gatlasokat kialakitani benne.

Koszonom megegyszer a valaszokat:)

2013. nov. 8. 12:50
 20/31 anonim ***** válasza:
41%
nincs, nem a te tulajdonod
2013. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!