Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom szolni a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom szolni a baratomnak hogy zavar, hogy mas lanyok kepeihez kommentel facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye facebook-tema, nekem is felall tole a szor a hatamon, de most komoly dilemmaban vagyok. Szoval ilyesmiket szol hozza hogy "Hűha:)" stb, ami engem elegge bosszant.

Viszont minden mas nagyon szuper, raadasul tudom, hogy megbizhatok benne, szoval nem akarok felesleges vitatkozasokat.

En fujom fel?


2013. nov. 8. 12:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

megtiltani nincs jogod, szólni hogy zavar inkább " kötelesség", mint jog


Én vallom, hogy a jó kapcsolat titka a kommunikációban (is) rejlik


Ha nem közöljük mi tetszik, és mi nem, akkor a problémák nem fognak megoldódni, önmaguktól biztosan nem

a pozitív visszajelzésre pedig mindkét félnek szüksége van

2013. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Attól függ miket ir nekik.

Udvarol? Vagy csak tetszést nyilvánit/bókol? Ki ezek a lányok? Nekem is van hölgy barátom, és megdicsérem ha szép, vagy jól néz ki egy fotón. Igen, bókolok is neki ha éppen úgy adódik. És a párom is tudja ezt.

De például nem teszek egyértelmű célzásokat.

Olykor ismerős hölgy ismerősét is megdicsérem, ha tetszik amit mond, vagy tényleg valamiért szerintem jól néz ki.

Párom ezt is tudja. De nem kezdek ki velük. A 2. ötlete jó. Azért is, mert igy kiderül, hogy tényleg csak ártalmatlan kommentelés, vagy már valakinek csapja e a szelet, és van e titkolni valója?

De egyszerűbb ha megkérdezed, és megbeszélitek ezt. Esélyesebb, hogy maga a kommentelési kényszer benne az erősebb, nem pedig a tartalmuk. :)

2013. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 ASOT ***** válasza:

Gondoltam ezt megosztom.

Egy kedves felhasználó egy egyszerű válaszomra a következőt írta. Na mos vonjátok le a következtetést, hogy vajon ő milyen életet élhet.


felhasználó: JetPilott

Az üzenet címzettje: ASOT

Az elküldés időpontja: ma 13:34

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Van jogom szolni a baratomnak hogy zavar, hogy mas lanyok kepeihez kommentel facebookon?

"Mind a 2 fél részéről gyerekes, ha ilyenen fennakadnak."

Az üzenet szövege: a facebook a világ legnagyobb weboldala, és te, semmihez sem értő ótvar kis proletár, fecsérelni mered?

Tudod mit? Halj meg egyedül! Barátok nélkül, élettárs nélkül ha nem tudsz beilleszkedni emberek közé

2013. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 ASOT ***** válasza:

plussz:

Vajon ő kilépett már a való életbe, vagy csak a net világában él?

Ilyen lett a világ?

2013. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
ASOT, ez nagyon durva! :D Komolyan már nevetek kínomban az ilyeneken...
2013. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"fecsérelni" :D

kicsit mást jelent, mint amit írni szeretett volna :)

2013. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

jajjj...


szerencsétlen azt hiszi, hogy a facebook előtt nem volt élet, és mindenki egyedül volt a viágban...


Remélem sosem döbben rá, ő mennyire egyedül van ebben a világban:(



11-es

2013. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
mármint 21-es
2013. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Szergej55 ***** válasza:
Van jogod leszarni a faszbúkot? Na ugye.
2013. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Jogod az van! És merszed?
2013. nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!