Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam, de nem is keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam, de nem is keres = nem szeret?

Figyelt kérdés
Azt hittem teperni fog utanam, mert az o hibajabol lett vege, de le se szar konkretan. Szakitas ota 1x beszeltunk par napja ujra atbeszeltuk a szakitast nem mondta h szeret v vmi. Akkor o mar tultette magat?
2013. okt. 31. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen :D Nők.. tudod xD Ne akard megérteni őket.

Az eszem tudja, hogy sz*r kapcsolat volt és nem is vagyok fülig szerelmes, mégis hiányzik és örülnék ha megkeresne. Nem feltétlenül párkapcsolat céljából hisz az nem működött, de emberként nekem fontos lett volna. Viszont ő nem igy gondolja szerinte én túl buta vagyok hozzá csak mert néhány dologban nem egyezett a meglátásunk.

2013. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hm próbálom megérteni a női nemet és hát elég érdekes logikátlan.

Lényegében neked a sok együtt töltött idő után jó lenne egy kicsit "nosztalgiázni" és jó lenne ha keresne téged.Mert akkor érzed,hogy fontos vagy neki.Ez neked jó,és tudsz vele beszélni.Ezek neked pozitív dolgok.

Jól sejtem?

2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen. De mi csak 2 hónapig voltunk együtt. De ettől nekem nem könnyebb a szakítás mert nem az együtt töltött idő hosszúsága hanem az érzések teszik nehézzé. Szóval nálunk még ez sem visszahúzó erő. Tulajdonképpen semmit nem tudok mondani amiért visszajöhetne vagy vissza kellene jönnie szerinte :D Csak annyi, hogy én szeretném. Neki gondolom meg sem fordul a fejében. Lehet sokkal boldogabb mint velem valaha is volt. Ki tudja. Talán ha nekem is lenne más, nem ezen agyalnék még mindig. Milyen rövid idő és mégis ennyire ragaszkodom hozzá... nem az időtől függ hanem az érzések milyenségétől a továbblépés.
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
:) hát igen.Az érzéseknek mindegy,hogy egy óra vagy hónap vagy akár egy év.
2013. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem írsz az exednek? Hogyan váltatok el az utolsó beszélgetéskor? Én sikeres életet, boldogságot minden jót kívántam neki ő meg még egy sziát sem bírt kinyőgni. Vissza sem bőfőgőtt. El sem búcsúzott. Enyire sem méltat, de ezzel magát minősíti.
2013. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!