Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam, de nem is keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam, de nem is keres = nem szeret?

Figyelt kérdés
Azt hittem teperni fog utanam, mert az o hibajabol lett vege, de le se szar konkretan. Szakitas ota 1x beszeltunk par napja ujra atbeszeltuk a szakitast nem mondta h szeret v vmi. Akkor o mar tultette magat?
2013. okt. 31. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mutatja.
2013. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vagy csak felfogta,hogy kidobtad.

Én se keresném a hálátlan ribit miután kidobott.

2013. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak ám olyan emberek is, akikkel ha szakítanak, akkor nem arra gondolnak, hogy a lány csak azt várja, hogy visszakönyörögjék magukat hozzá, hanem arra, hogy vége és kész.
2013. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell taktikázni...

Szakítottál... minek keressen?

Végre valaki felfogja, hogy a vége, az vége...


Nagyon kellemetlen, amikor egy szakítás után a nasik csak zaklat, csak zaklat...nem ért a szép szóból, és kénytelen az ember megbántani:(

2013. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna. :)

Engem sem keres, pedig mindent megtennék érte :) De talán jobb így.

2013. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha ti keresnétek?
2013. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem fogom mert már a szakításunk napján összejött egy másik csajjal akivel a hátam mögött kavart. Most meg csak úgy előkapta "tartalékból". Biztos mély nyomokat hagytam benne ha ilyen könnyen túllépett. Csak nekem hiányzik, mert csak én szeretem még mindig. De mindig ez van, én voltam a vesztes az összes eddigi kapcsolatomban miért lenne ez kivétel...
2013. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igaz ami igaz ha valaki igazán, mélyen szeret és nagyon hiányzol neki az megkeres. A büszkesége sem tarthatná vissza! Ha nem, akkor nem vagy már fontos, továbblép és keres mást. Sajnos senki nem pótolhatatlan. Akkor van rá sok esély ha te voltál nála a leglegleg. Sok mindentől függ de főleg attól miért mentetek szét és mit érez még irántad.
2013. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De akkor meg minek keressen?Nem értem.Egy mocsok volt és utána még várod,hogy keressen?
2013. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!