Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy sokkal idősebb férfit szeretek? 19/L

Figyelt kérdés
a férfi az apám is lehetne.
2009. nov. 14. 04:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
nembaj annyira, csak 20 éves fiuként nem tul vigasztaló hogy a korombeli meg pár évvel fiatalabb csajok a 15-20 évvel idősebbekre hajtanak :S pedig én is tudnék szeretni legalább annyira sőt... és én még 30 évig "mobil" maradok, a 40 éves 30 év mulva meg hát 70... pl egyik papám se érte meg a 70et!
2009. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egy 40-45 éves férfi nem feltétlenül ráncosodik meg kopaszodik! Ebben a korban van sok pasinak igzán sármja! Én is belezúgtam egybe. De sajna nős!! L/28
2009. nov. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Meg mi az, hogy 50-en túl merevedési problémák meg hogy őszül, ráncos trotty:S Hol laksz te? Tényleg van, aki elhanyagolja magát. De figyelj, édesapám 61 és aktív szexuális életet él, NEM RÁNCOS és alig őszül. Édesanyámmal 40 éve boldogok. Tényleg ne érdekeljen mások véleménye. Ameddig te boldog vagy, onnantól kezdve más le van tojva.
2009. nov. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szamit a korkulonbseg csak a boldogsag es soha nem erdekelt masok velemenye.Szemelyszerint nem mennek bele egy ilyen kapcsolatba valahogy nem vonzanak az idosebb pasik max 8-10 ev korkulonbseg azon felul nalam nagybacsi ill.apuka kategoria.

Amugy az is kerdes miert nincs meg csaladja az o koraban s ha van..hat en nem nagyon orulnek ha apamnak lenne egy velem egykoru csaja..

19 L

2009. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nekem a 10-15 évvel idősebb pasikon akad meg mindig a szemem. Nekik már van egyéniségük, kialakult személyiségük, és már a dolgok "mögé" lehet látni. Nem volt még ilyen pasim, de én a saját korosztályomra rá sem nézek.


16/L

2009. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
az egyik válaszolónak. el vagy keseredve 20 évesen, hogy nem találsz saját korodbeli csajt, mert sokan az idősebbekkel vannak. sajnos a te korosztályod mégjobban úgy van vele, hogy egy gyors numera és annyi. így mivel ma 10 hónapja hogy ismerem az egyént, nem dugott meg, így gondolom hosszútávra tervez ő is. köszönöm a válaszokat, fogadok még szivesen.
2009. nov. 21. 20:07
 27/31 anonim ***** válasza:

A kérdező utolsó hozzászólására:


Tökéletesen igazad van.

2009. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szia, én 20 vagyok, a Párom, 38 és nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást, előnye a korombeliekkel szemben hogy tapasztalt, tudja mi kell a nőnek (nekem :D ) gondoskodó, érett, ugyanakkor lehet vele hülyülni. Nem számít a kor, ha boldolg vagy vele. ha meg olyan hosszú távra terveztek, akkor ugyanúgy fogod szeretni 10 év múlva is és 20 év múlva is.
2010. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Csatlakozok én is ahhoz, hogy a kor nem számít. 20 év korkülönbség van közöttünk, 5 éve vagyunk együtt, 1.5 éve együtt is élünk. Vannak hullámvölgyek, de ez minden kapcsolatban előfordul. Barátnőim nagyrésze persze korunkbéli fiúcskákkal jön össze, leghosszabb kapcsolat 1.5 év volt közöttük. Egy idősebb hapi már kiélte magát, megtapasztalta az élet minden formáját, és már nem ugrál ágyból-ágyba. Nekem a hűség az egyik legfontosabb dolog. Amúgy csóró ő is és én is.Ő igaz dolgozik, de volt úgy, hogy alig volt meg a kajára való, mégis kitartottam mellette! Nem kell rögtön a playboy villa lányaira gondolni, akik a pénzért és hírnévért sz*pják a 80éves trotty kukacát..Közös kasszán vagyunk, de sose gondoltam az anyagiakra.
2011. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Bár elég régi kérdés ahogy látom, szeretném megkérdezni, hogy azóta, hogy alakult a helyzeted? Csak mert teljesen ebben a cipőben járok most én is. Én is 19 éves vagyok, a pasi pedig 46 éves. Nagyon jól megvagyunk eddig, bár a kapcsolatunkat mindenki előtt titkoljuk még. Nemrég léptem ki az előző kapcsolatomból (miatta) és még nem szeretnénk annyira a "nyilvánosságra hozni". Ez leginkább az én hülyeségem, nem ő nem akarja. Egyébként az egyik hozzászólóval teljesen egyetértek. Aki nem volt még ilyen helyzetben, el sem tudja képzelni, hogy milyen. Nekem is elképzelhetetlen volt ezelőtt, de így alakult. És nem bánom egy percig sem. Boldog vagyok vele.
2013. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!