Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy sokkal idősebb férfit szeretek? 19/L

Figyelt kérdés
a férfi az apám is lehetne.
2009. nov. 14. 04:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, az nem baj. Én is voltam szerelmes majdnem apám korú férfiba és a mai napig ha meglátom, megőrülök érte :P 22L
2009. nov. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
jah, és ne érdekeljen mások véleménye. Nekem anyám azt mondta annak idején, nem érdekli hány éves a párom, ameddig boldoggá tud tenni. De persze eltitkoltam ezt a bizonyos idősebb férfit. ( én 21 voltam ő 41)
2009. nov. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
71%
Hidd el, hogy ez nekünk idősebb férfiaknak egyáltalán nem baj :)
2009. nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
az illető közeledik a 47hez tehát a korkülönbség 28év.
2009. nov. 14. 06:56
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ebből milyen gondok lehetnek? Nem azonos az izlés és gondolatviláguk,ami később,ha a nagy szerelem elmúlik,vitákhoz vezet.Ha együtt maradnak,akkor a korkülönbésg sokat számíthat.Egy 40 éves nő még fiatal,de ha a párja 70 éves,és már beteg,esetleg gondozásra szorul stb.Akkor ápolja a nő vagy otthagyja?

Ezek miatt mondják,hogy baj a nagy korkülönbség.

2009. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%

Mert kikosarazod a korban hozzádillő srácokat, és Nem lesz esélyük a Normális (nem tini csitri) csajoknál.

Itt is ez van: én 20/f vok, és a korban hozzámilő csajoknak mind mind 30 meg 35 éves f*szijuk van.

És biza volt már olyan esetem, hogy összejöttem 1 ilyen lánnyal, akinek előttem 36 éves barátja volt...(nem volt hosszú kapcsolat: 2 hónap)

az első vele való "eggyüttlét" után ki is dobott másnap....

Indok: "gyenge vagyok az ágyban...." meg éretlen vagyok hozzá..."

Pedig mások nem panaszkodtak eddig...

Na erre varjatok Gombot...

2009. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 kolosszus22 ***** válasza:

Baj, igen. Persze ellenni ellehetsz vele egy darabig, de hosszú távra nem érdemes tervezni, egyszerűen te még nagyon fiatal vagy, ő meg gyorsan megöregszik, neki már meg kell állapodnia, neked pedig élned kell még sok-sok évig! Előbb utóbb ki fog ütközni, ez 100%.

22/F

2009. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%
A nők ilyenkor mindig elfelejtik említeni, hogy a kedves sokkal idősebbet jól le lehet húzni pénzzel, ezért szeretik őket.
2009. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, 100 forintot kértem tőle, mert nem volt nálam apró h a vasútállomáson wc-re mehessek. ennyi a nagy anyagi kihasználás. szeretem.
2009. nov. 14. 14:04
 10/31 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj, nekem csak pozitív tapasztalatom volt az idősebbekkel. Most is egy 49 éves pasim van, szuper minden téren, szeretem őt nagyon. Hogy mi lesz 30 év múlva? Érdekel most ez engem, amikor minden szép és jó. Persze, nem azt mondom, hogy abszolút nem érdekel, de ha mindig azon gondolkodnék, mi lesz majd egyszer, akkor nem biztos, hogy boldog tudnék lenni a mában. Úgyhogy tudnék mesélni, mennyire jól van ez így. L/22
2009. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!