Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető nők, hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető nők, hogy bírjátok egy olyan pasival, akinek csak a második vagy?

Figyelt kérdés

Ha több éve szerető vagy, hogyan tudod feldolgozni az érzést? Hogyan tudsz évekig szerető lenni, mi ad erőt?

Nem zavar benneteket a feleség? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre, de csakis olyanok válaszoljanak, akik ebben élnek, mások cinikus gondolataira nem vagyok kiváncsi. Szerintem mindennek megvan a maga miértje jó? Köszönöm azok válaszát, akik leírják és megosztják velem az érzéseiket..



2013. okt. 27. 16:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem a lélek nyugtatásról szól! Nyilván vannak olyan pasik akik mennek jobbra balra,de akadnak olyanok is akik úgy tartanak szeretőt,hogy tényleg szeretik. Mint ahogy szerintem a kérdező barátnőjének a párja is ilyen! Nos ha józan ésszel gondolkodunk egy férfinak vagy akár nőnek is aki párkapcsolatban van vagy házasságban mi oka lenne másba beleszeretni ha otthon megkapna mindent amire szüksége van?
2013. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%

10/23!


Ne ámítsd magad!


Ismerek egy férfit. Két gyereke van, felesége, és konkrétan tudom, hogy 3-4 nővel tartja közben a kapcsolatot.

2013. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

# 13/24!


Ne átkozódj!


Nem mindig a nő a csábító.

Amúgy sok házasság van sajnos, ahol ágytól elváltak, asztaltól még nem, a gyerekek és/vagy a vagyon, a vállalkozás és egyéb körülmények tartják össze őket.

2013. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
43%

# 20/25!


Sok férj azért megy más nőhöz, mert az a felfogása, hogy a férfiaknak más az alkatuk, nekik joguk van hozzá. "a változatosság gyönyörködtet".


A szeretőt ideig-óráig ámítják, aztán, ha már "szorul a hurok", akkor kilépnek a családra hivatkozva és jöhet a következő.


Sok nőről el tudom képzelni, hogy soha nem csalta meg a férjét, de a férjekről nem!

2013. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
Én pontosan ebben a helyzetben voltam! Jártam egy férfival, és 10 hónap után kiderült, hogy nős és két kisgyerek apukája! Én azonnal elküldtem a fenébe. Szerelem ide vagy oda, én egy kapcsolatot a feltétel nélküli bizalomra építek, de az itt egy pillanat alatt elszállt. Azon kattogtam, hogy még miben hazudhatott? Persze elkezdte a mendemondát arról, hogy elválik, válnak, etc., de a mai napig együtt vannak, s ennek 5 éve! Találtam sokkal rendesebb férfit helyette. Akkor nehéz volt, de már egyáltalán nem bánom.
2013. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
71%

A szerető a feleségre fúj, a feleség a szeretőre, mert mindketten képtelenek belátni, hogy akit szeretnek az nem szereti őket. Mert aki képes így játszani a másikkal, (hazudozni leginkább) és megalázni az nem szeret.

Egyébként voltam mindkét oldalon és egyformán megalázó. Én biztos, hogy egy ujjal sem nyúlok nős pasihoz.

2013. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Furcsa az állapot az biztos.. Láthatjuk mennyi válasz érkezik és mennyire különbözőek a vélemények..

Azt hiszem van amikor 3 fél a hibás, van amikor 2 és van amikor csak egy. Mert azt tudom mondani, hogy vannak sajnos férfiak, akik egyszerűen nem tudnak betellni eggyel, ugye ez a Macsó Casanova pasi.. Aztán van a másik, ahol a nő igaziból elkönyveli magának, h ő a feleség, és úgy érzi, mostmár szabad a pálya, és megtehet mindent, szóval itt elcseszi az egészet.. De kérdem én, az a harmadik fél, aki összejön egy ilyen férfivel, beleszeretnek egymásba, éveken keresztül együtt vannak aztán egyszercsak jön a hoppról a kopp, akkor az mit tehet?? Mit tegyen? Akinek nem kőből van a szíve, az nem tud egyszerűen ott hagyni egy éves kapcsolatot?? És akkor még ő van lenézve??? Mire fel??? Miben volt ő hibás???

Szóval szerintem senkinek SEMMI JOGA nincs ítélkezni egy nő felett, aki talán ennek a dolognak az áldozata!!!!

Mert itt az az áldozat, akinek egy nap alatt összetörik az összes álma, vágya, a fél életét dobhatja ki az ablakon!!! És egy maradhat neki: A REMÉNY!!

2013. okt. 28. 15:44
 28/35 anonim ***** válasza:
24%
mindenesetre a "szeretőpártiakat" felpontoztam, a prüdeket meg le
2013. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én szerelmes lettem anno a pasiba azért nem tudtam kilépni
2013. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát, ember legyen a talpán aki tudja és meg meri lépni a megoldást.

Én is voltam egy nő szeretője, bár csak élettársak voltak, nem voltak házasok, nem volt gyerek... Mégis megszédített a nő és talán még igaz is volt hogy szeretett. De hál'Isten vége lett. Utólag már okosabb lennék. Segítsd őt, hogy ő most legyen okos!

2013. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!