Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető nők, hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető nők, hogy bírjátok egy olyan pasival, akinek csak a második vagy?

Figyelt kérdés

Ha több éve szerető vagy, hogyan tudod feldolgozni az érzést? Hogyan tudsz évekig szerető lenni, mi ad erőt?

Nem zavar benneteket a feleség? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre, de csakis olyanok válaszoljanak, akik ebben élnek, mások cinikus gondolataira nem vagyok kiváncsi. Szerintem mindennek megvan a maga miértje jó? Köszönöm azok válaszát, akik leírják és megosztják velem az érzéseiket..



2013. okt. 27. 16:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%

Miért éri meg? Mos lássuk: nem kell főzni, mosni rá, nem kell a gyerekét nevelni, nem kell lakásfenntartási anyagiakkal küszködni, mert erre ott a feleség. Így nem nehéz 'idilli' kapcsolatot, nagy szerelem látszatát fenntartani a szeretővel.

Egyébként ha valaki szereti a másikat nem alázza meg a szeretői szereppel, pláne nem hazudik a szemébe. Áltathatja magát az ember de ez az igazság. Erre előbb vagy utóbb minden szerető rájön.

2013. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
26%

17.49-es válaszoló vagyok!

Kedves utolsó! Hidd el,hogy én szívesen mosnék,főznék rá,és szülnék neki gyereket is! Nem kell általánosítani!

Az pedig,hogy megaláz.. tudom,hogy szíve szerint rég velem lenne,és én reménykedem,hogy el is jön az a pillanat amikor így lesz,és végre teljes értékű kapcsolatban élhetünk együtt!

2013. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
19%
azaz pontozzatok csak le. Sajnàlom, hogy nekem van gerincem, nem vagyok olyan szàmito szuka mint ti. meg is ördemli a magyar hogy kipusztuljon...ostoba kretének!!!
2013. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
57%

barátnőm is ebben a helyzetben van....szegény nagyon ki is van miatta,de meg is értem,h a sráccal van,de nem is....Hiába mondogatom neki,h magát teszi tönkre,be is látja,de nem tud lépni....

Faszikámat viszont ezért kitudnám herélni,h csak szédíti....

2013. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy tényleg mindenki a szeretőket ítélik el, miközbe foggalmuk sincsen, hogy az a nő min megy keresztül!! Pontosan ez a dolog, hogy szeretnék rá főzni mosni vasalni, ez az, amit nem tehet meg a szerető, pedig bár megtehetné!!! A feleség sose hibás?? Ő mindig a makulátlan családanya a szegény nő?? Hogy lehet valakinek ennyire visszamaradott felfogása.. Kilépni egy kapcsolatból másfél év múlva?? Aki megtenné, na az sose ismerte azt a szót, h mi az h szerelem!! Lehet gusztustanallak meg mindennek elhordani, de ha egy értelmetlen szerencsecsomag vagy akkor inkább válts más témára és ne ezzel foglalkozz, míg nem élted át!!!
2013. okt. 27. 19:05
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapig voltam szerető, életem legnehezebb 2 hónapja volt... Mindketten nagyon rossz kapcsolatban éltünk, de gyávák voltunk szakítani és egyedül maradni. Először pont a kapcsolataink miatt csak barátok voltunk, aztán lettünk lelki társak, majd szeretők (ez tartott tényleges testiséggel 2 hónapig). Úgy indult, hogy ez a viszony csak segít rendbe tenni a jelenlegi kapcsolatainkat (jó belemagyarázás, nem igaz?), közben rájöttünk, hogy minket egymásnak teremtettek, ezért lezártuk a kapcsolatainkat és összejöttünk. Tavasszal volt az esküvőnk, tehát bár kerülőúttal kezdődött (és jó buták voltunk, hogy nem szakítottunk előbb), a miénk sikertörténet :) Ugyanakkor lelkileg borzalmasan megviselt az a kis idő is, hogy bár kötődsz a régihez, mégis úgy érzed, hogy a szeretődet csalod meg a jelenlegiddel. Sosem értettem, hogy valaki hogyan bírja ezt éveken át... Ha belátható időn belül nem halad valahova a kapcsolat (akár összejövés hivatalosan, akár szakítás), akkor ott általában nem is várható több, csakhogy a kapcsolatban élő kiereszti a gőzt a szeretőnél... Éveken át ezt tűrni borzasztó, bele lehet őrülni...
2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%

Nézd nincsen olyan házasság amiben nem lennének gondok, mélypontok. Egy gerinces ember ilyenkor megoldja a problémát vagy kilép a házasságból, a gerinctelen szeretőt keres. Mivel nincsen tökéletes ember a felségnek is vannak hibái, de ettől még senki sem érdemli a megalázást. A félrelépés is azt mutatja, hogy a férjecske sem éppen a tökéletes férfi.

Én azt tapasztaltam, hogy ha valaki tényleg szerelmes akkor pár héten belül elhagyta a férjét/feleségét, nem húzta ilyen hosszú ideig. Nem láttam még olyat, hogy az ilyen hosszú hármas kapcsolatok végén a szeretőt választották volna. A szerelemmel csak a szerető áltatja magát.

2013. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%

ma 19:10-es válaszoló

Ki vagy Te,hogy jogot formálj arra,hogy itt bárkire alpári megjegyzéseket tegyél azért mert ilyen kapcsolatban van benne! Mert biztosan Te makulátlanul tiszta vagy,és semmiféle elítélendő dolgot nem tettél az életedben,és nem is fogsz,igaz? Én soha nem állítottam,hogy ez a dolog úgy tisztességes ahogy van,de abba is bele kellene gondolni,hogy vajon egy férj miért megy más nőhöz! Biztosan nem azért mert minden annyira tökéletes,és idilli a házasságában!

Ismét 17.49-es voltam.

2013. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

19:55

(Y) Annyira igazad van!!

2013. okt. 27. 20:01
 20/35 anonim ***** válasza:
57%

"abba is bele kellene gondolni,hogy vajon egy férj miért megy más nőhöz! "


Azt áruljátok már el nekem, miért ezzel a dumával jön minden szerető? Ha annyira rossz lenne a feleség nem vele lenne a férj hanem a szeretővel. Erre nem gondoltok? Vagy csak ezzel tudjátok nyugtatni a lelketeket? Ezt most nem bántásból kérdezem, komolyan érdekelne a válasz.

2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!