Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lánynak van esélye egy 41 éves férfinél a feleséggel szemben?

Figyelt kérdés
Vagy csak szexre használja? A házasságuk nem jó.
2013. okt. 26. 12:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Valóban irigykedünk. Irigyek vagyunk, mert minket nem aláz meg senki se nap mint nap azzal, hogy csak használ minket és megy is vissza a feleségéhez. :( Őszintén szomorú vagyok, hogy ez hiányzik az életemből, nem is vagyok igazi nő. :( Féretéve az iróniát, kedves kérdező, attól még, hogy volt jópár idősebb palid (gondolom szintén mind szeretőnek tartott, mi másra is lennél jó...) nem jelenti azt, hogy tapasztalt és érett vagy. A magadfajta tinilányok siettetni akarják a felnőttéválást, és azt hiszik ha minden lukukra jut egy 40+os farok, akkár ők már felnőttek és nők. Nem, nincs így, ezzel csak lejáratod magadat és a saját nemedet. Meg az enyémet is... Mégis mire irigykednénk? :D Nekem kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatom van, sose akartam egy házas ember lábtörlője lenni. Nem válaszoltál az előző írásomra sem, pedig én érdemben válaszoltam. Komolyan fel tudsz nézni egy ilyen emberre, aki ennyire gyáva és sunyi, vagy csak imponál neked hogy idősebb és juj de izgi az egész? Jó érzés saját magadat, a női mivoltotad ennyire megalázni? Ennyire nem tartod magad semmire, ennyire nicns önbizalmad? Szegénykém...
2013. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Ó, hát én is baromira irigykedem ám... figyelj, én 38 éves vagyok, és van mostanában 40 körüli pasi az életemben, aki nem csak egy lyuknak tekint. Mondjuk a szexuális teljesítményemre eddig panasz nem volt, bármilyen "rozzant" is vagyok szerinted - de amúgy te is leszel még negyvenhez közel, és úgyis megérted, hogy a nőiességet nem a test feszességében mérik.


De egyébként valóban, mire is irigykednénk? Arra, hogy tele vagy frusztrációval, hogy egy pasi téged kúrogat, de másra nem kellesz neki? Én ezt egyáltalán nem irigylem tőled! Helyette inkább élveztem azt, hogy a testemen kívül mást is értékesnek tartanak bennem!

2013. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Előre szólok hogy nem olvastam végig a sok választ.

Én tapasztalatom. Egyik barátnőm 19, összeszedett egy 47 éves pasit.. szóval az "arányok" úgy ahogy stimmelnek. A pasi 15 éve élt rossz házasságban. Barátnőm agyilag szerintem egy 16 éves szintjén sincs, se főzni se takarítani, semmit nem tud. A lényeg, 2 hónap hébe-hóba dug*s kapcsolat után a csávókám kidobta feleségét 2 közös gyerekükkel együtt, majd összeköltöztek. Azóta is együtt vannak. Ezzel csak azt akarom mondani hogy soha nem tudhatod. A lány környezete mindenki röhögött hogy persze házas pasi soha nem dobja ki a feleségét egy ilyen kalandért. Hát megesik hogy a "kényelmet" feláldozzák egy hamvas punciért.. házimunkába meg majdcsak belejön.

2013. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként büszke lehetsz rá hogy "menőzöl" azzal hogy 16 évesen tapasztalt vagy. 16 évesen még a mennyekben kéne érezned magad attól hogy az első tiniszerelmed megfogja a kezed vagy megcsókol miután a kapuban elbúcsúztok. 22 vagyok, de istenem mennyit változott ez a világ...
2013. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam végig az előzőeket, de nincs esélyed.


Csak szexre használ. Mi másra használna egy szinte gyereket?


Normális pasi eleve nem kezd 16 évessel.

2013. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Na, mégis csak beleolvastam.


Kérdező, te végtelenül buta és primitív vagy. Semmiképpen sem érett.

Ha csak a fele is igaz annak, amit írsz, akkor téged csak dugásra fognak használni a későbbiekben is, ugyanúgy, mint eddig.

2013. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Tegez ***** válasza:
Ej-ej.....
2015. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!