Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lánynak van esélye egy 41 éves férfinél a feleséggel szemben?

Figyelt kérdés
Vagy csak szexre használja? A házasságuk nem jó.
2013. okt. 26. 12:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Ha lenne egzisztenciád,pénzed vagy csak lenne valamiféle kiállásod ennyi idősen férfi létedre, akkor már elkeltél volna.
2013. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

ez kamu!!

tuti, hogy kamu!

szerintem a kérdező egy TROLL!!

2013. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%
18-as inkább inkább maradj csöndben ,szeretnéd ha ilyen normális pasid lenne mint amilyen én vagyok már ha lány vagy, de úgy vettem ki az írásodból hogy az vagy, és egyáltalán nem vagyok béna és mindig van barátnőm erről ennyit ,menjél a játszótérre inkább homokozni:D biztos valami 13 éves kis csaj lehetsz vagy csak nagyon buta akinek fogalma sincs semmiről csak próbálja itt osztani az észt
2013. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
De a kérdésre nem sok választ kaptam. Most akkor lehet esélyem arra hogy engem válasszon a felesége helyett, vagy csak szexre akar használni?
2013. okt. 26. 17:46
 25/47 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz,csak szexre.
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy nem érdemes vele foglalkozni,szerintem azzal nincs baj hogy az idősebb pasik jönnek be ,de felesége van és így nem lehet belőle semmi komoly,és szerintem is csak a szex miatt kellesz neki:) nem sok pasi hagyná ki ha lehetősége lenne 1 fiatal lánnyal csinálni:)
2013. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csak szexre. Miért, mire kellenél még? Miben tudod "felvenni a versenyt" a feleséggel?
2013. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

"Hahó emberek!


Egy ilyen kapcsolatból az emberiség történelmének 99%-ában soha nem csináltak az emberek nagy ügyet. Az eddig élt emberek 99%-ának ilyennel soha nem lett volna baja.

Sőt, a világon ma is megkockáztatom hogy az emberiség jelentős részének szintén nem (Afrika, Ázsia, Dél-Amerika) okoz gondot sem az elfogadása és akár maga is benne lenne."


Bizonyos országokban - pont az általad említett földrészeken - a kérdezőt a saját családja kövezné halálra, amiért házasságon kívül él nemi életet, pláne egy nős pasival.

És igen, vannak országok, ahol 8-10 éves kislányokat adnak férjhez vén kujonokhoz, aztán meg szépen belehalnak a nászéjszakába. Persze ott, ahol a nő csak egy gyerekgyár, ott valóban nincs jelentősége a kornak, vagyis minél fiatalabbat választanak, meg hát amúgy is "fogyóeszköz".

De civilizált országokban az emberek PARTNERT választanak, akikkel lehet beszélgetni, akivel közösen lehet egzisztenciát építeni, aki az ágyon kívül is TÁRS. Erre pedig egy 16 éves alkalmatlan egy negyvenes pasi számára.

2013. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Azért mégis csak jobb vagyok mint az a 39 éves rozzant nő. Azért gondolkodjunk már.
2013. okt. 26. 23:49
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

# 29: Miben? Háztartásvezetésben? Beszélgetőpartnerként? A közös rezsi fizetésében? Anyaként? Kommunikációkezelésben? Élettapasztalatban?


Nem, csak annyiban, hogy feszesebb a bőröd... és ennyit is használnak belőled.

2013. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!