Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lánynak van esélye egy 41 éves férfinél a feleséggel szemben?

Figyelt kérdés
Vagy csak szexre használja? A házasságuk nem jó.
2013. okt. 26. 12:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
max szopatni jó
2013. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%
Mocskos pedofil :/
2013. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Nulla.
2013. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
0%

Ha a házasságuk nem jó, akkor szexre van esélye nála mindenképpen.


Most komolyan, egy hapi (akármilyen korú 14-100 között) hogy állna ellen a fiatal húsnak, ha nincs érzelmileg elkötelezve.


Női válaszolók:

Kérem férfi fejjel gondolkodjatok, ha a férfiról van szó, ne nőivel.

2013. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

16 éves az még nem nő. ha iszlám hívő akkor van, beveszi őt is


33/f

2013. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

# 4: Férfi fejjel gondolkodva: egy 16 éves kislány. Minden megnyilvánulásában. Lehet, hogy szexuálisan vonzó, tehát megnézem, de ha megszólal, minden szexuális vonzalom elmúlik. Persze ha egy "darab húsnak" tekintem, akkor egy menetre jöhet...


Kapcsolatra még egy huszonévesnek sem lenne esélye. Mert teljesen más életstílust, értékrendet képvisel, közös témánk se nagyon van (tapasztalat, még egyetlen huszonéves sem tudott "agyban" megfogni). Szexre is olyasvalakit választanék szívesen, akiben a testén kívül találok más vonzót is, kapcsolatra meg pláne!

2013. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

# 4

A szex nagyon jó, eddig vele volt a legjobb. Pedig én is elég tapasztaltnak mondható vagyok és azt mondta ő se tud betelni velem.

2013. okt. 26. 12:59
 8/47 anonim ***** válasza:

6: Persze, teljesen szexuális értelemben nézve.


Ha végiggondoljuk, az emberiség történelmének 99%-ában soha nem csináltak az emberek nagy ügyet egy 44 éves férfi és egy 16 éves lány kapcsolatából. Az eddig élt emberek 99%-ának ilyennel soha nem lett volna baja.

Sőt, a világon ma is megkockáztatom hogy az emberiség jelentős részének szintén nem (Afrika, Ázsia, Dél-Amerika) okoz gondot sem az elfogadása és akár maga is benne lenne.

2013. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Egy ilyen korú férfinak egy ASSZONY kell nem egy éretlen tinilány.Amíg az asszony főz,takarít,fizeti a rezsit addig a kislány jó dugni.

De a pasi nem teljesen normális.Egy szemétláda.

Meg persze a kis ribi is.

2013. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
26%
Gondolkodjunk férfi fejjel? Rendben. "Unom a feleségem, lapos az egész kapcsolat, kéne valami újítás, ááááh itt egy 16 éves kis hamvas puncis kislány, elhitetem vele, hogy egy érett nő, akivel életemben nem szexeltem még ilyen jót, bánjunk vele nőhöz méltóan, akkor sokáig élvezhetem még a kis feszes fenekét. Micsoda? Hogy hagyjam el a feleségem ezért a kis taknyosért? Ne röhögtess, hagyjam ott a kényelmemet, a seggem alá tolt ebédet és mosott ruhákat? Viccelsz? Neeeem nekem ez így teljesen kényelmes, etetem a kislányt hazudok és megalázom a feleségem, mert egy gyáva kis féreg vagyok ahhoz, hogy szembenézzek a saját elcseszett életemmel, a választásommal, inkább üldögélek a saját kis hazugságaimban még amíg ki nem purcanok, ezzel megalázva saját magamat, a férfi mivoltomat és a családomat. Éljen!" Komolyan kedves kérdező, komolyan tudsz venni, egy olyan "férfit", aki ahelyett hogy rendbe tenné a házasságát, vagy szépen lezáráná, ahelyett tini kislányokat hajkurász? Fel tudsz rá nézni? Büszke vagy rá, hogy igen ez az a férfi aki kell nekem, hazudik mint a vízfolyás és megalázza a feleségét, igen? Ezaz, engem is megaláz, és ha netalán valami csodafolytán lesz köztünk valami, és nem a napi szügségeleteit éli ki rajtam akkor engem is semmibe fog venni, éljen, pont ilyen csodálatos férfit keresek. Ennyire semmire sem becsülöd magad? Szomorú, hogy vannak ilyen kislányok manapság akikből majd ugyanilyen "nő" lesz... Akik beérik azzal, felhasználják őket ilyesmire.. Komolyan sajnállak.
2013. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!