Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy hárpia feleséggel?

Figyelt kérdés
Mikor a feleségemet elvettem egy igazi hárpiává változott. Azt hittem nem lehet fokozni, de tévedtem, mert 1 éve gyereket szült és azóta még kibírhatatlanabb. Állandóan kötekedik és kritizál. Anyámat kifejezetten utálja, legutóbb szó szerint azt mondta, hogy alig várja, hogy megdögöljön.Pedig 10 éve vagyunk együtt, de anyám eddig egy rossz szót nem szólt rá.Most az verte ki a biztosítékot, hogy anyámék az unokát szigorúan havonta egyszer nézhetik meg, tehát a feleségem szerint csak havonta egyszer jöhetnek hozzánk az én szüleim (az ő anyja persze minden második nap nálunk van), a szüleim ezt nehezen de betartották, viszont nem telt le az egy hónap az utolsó látogatásuk óta, viszont a városunkban jártak más ügyben(50 km-re lakunk egymástól), én nem voltam otthon,mert dolgoztam és gondolták megnézik az unokát, felszóltak kapucsengőn, de a feleségem nem engedte fel őket a lakásba, mondván, hogy nemrég jártak nálunk. Szerintetek normális? Azt már gondolom írnom sem kell, hogy szex sincs közöttünk vagy fél éve, egyszerűen nem hajlandó lefeküdni velem...

2012. szept. 25. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez elég rosszul hangzik.
2012. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Két nagy pofon, magyarázd el, miért kapta, aztán hagyd el.
2012. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ASOT ***** válasza:
megértelek ha el akarod adni rabszolgapiacon...de talán légy erőszakosabb akaratosabb ugymond..ne hagyd magad az isten
2012. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Feküdj le mással akkor, aztán menj haza és üvölts rá, hogy hol a kaja te koszos ringyó. (akkor is ha van) :)
2012. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyetlen szóval tudok csak tanácsot adni: V Á L Á S.


Persze lelkiismeretfurdalásod lesz a gyerek miatt, de ha belegondolsz később a gyereket mennyire meg fogja terhelni az, hogy látja, hogy minden nap egymást marjátok, és rühellitek egymást.


Ha nagy szerencséd van, akkor lehet nálad lesz a gyerek elhelyezve, mert ha az anya képtelen ellátni (bizonyítani kell) a szülői feladatokat, akkor neked ítélhetik. A probléma az, hogy csecsemőkorú gyereknél ez nem működik, tehát várnod kell ezzel. Beszélj egy ügyvéddel előtte, megéri előre tervezni, mintsem hirtelen kiborítani a ganét.

2012. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Az elozoek is pedzettek a lenyeget, en ki is mondom: LEGYEL FERFI !!!

Ne o parancsoljon. Ha nem tudtok kozos donteseket hozni vagy o nem akarja ezt akkor aljj a sarkadra, huzd ki magad es legyel hatarozott. Allitsd kesz helyzetek ele. Pl: az o anyja is csak akkor johet amikor a te szuleid - nem feltetlen azon a napon, hanem olyan gyakran. Ha nem tetszik, akkor ne jojjon. Ha mogotted a tudtod nelkul megis gyakrabban megy akkor TE is invitald meg a szuleidet amikor otthon vagy es szepen ajtot nyitsz nekik!

Ha eddig nem alltal ki magadert akkor kezd el mert lassan mar te sem lathatod a gyermeked.

34F

2012. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Egy egyszerű kérdés:

Mi a fenének csináltál neki gyereket?


És ezt tényleg minden rosszindulat nélkül kérdezem. Azt mondod mióta elvetted hárpia, majd a gyerek megszületése után rosszabodott. Összekötötted vele úgy az életed, hogy nem is szereted és ő sem szeret téged. És most feltételezem a gyerek miatt nem hagyod el.


Én úgy gondolom, és annak a híve vagyok, hogy csak normálisan /jól működő kapcsolatba szabad gyereket csinálni, mert ez legjobban a gyereknek árt.


Mi is 10 éve vagyunk együtt a párommal, de soha nem mondanék neki ilyeneket, még akkor sem, hogyha nagyon sok mindennel nem értek egyet, amit a szülei csinálnak (mondjuk engem sosem bántottak).


Szerintem sűrgősen értékeld át, hogy tényleg egész életedben egy ilyen terror alatt akarsz élni vagy sem.

A gyerekedet nem szakíthatja el, ha esetleg válás lenne, akkor is biztosítania kell majd a láthatóságot, szóval a zsarolásnak ne higgy.


28/n

2012. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
valmit biztos elronthattal a kapcsolatban.szerintem rendelj neki egy fiut,biztos rád unt már.10 éve ugyanazzal baromi unalmas lehet neki is.
2012. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

hát már ne is haragudj, de te meg milyen férfi vagy, hogy ezeket a dolgokat hagyod? semmilyen tiszteletet nem tanúsít se feléd, se a családod felé a feleséged. az az igazság, h szerintem már túl késő lesz őt "megnevelni", ezeket a dolgokat a kezdet kezdetén kellett volna megbeszélni vele.

talán próbáld meg elmagyarázni neki (amikor jobb napja van), hogy te így nem tudsz és nem is akarsz együtt élni vele. vagy változtat, vagy nem lesz közős jövőtök. illetve lehet, de azt már pokolnak hívják! nem kell megzsarolni őt, csak felnőtt módon beszélgetni vele. a megcsalás, a bosszúállás a pofon nem megoldás.

2012. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle, hogy miért változott meg ennyire. szembesítsd őt azzal, hogy régen milyen volt és most milyen lett. kérdezd meg, hogy szerinte te változtál-e és milyen irányba? és kérdezd meg azt is, hogy mi a baja a családoddal?

tudod egy kapcsolat nem csak 1 emberen múlik, nyilván vannak neked is hibáid (ne érts félre, nem hibáztatlak semmiért!), közösen kell megoldást találnotok.

ha pedig nem megy, el kell gondolkozni a váláson.

2012. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!