Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy hárpia feleséggel?

Figyelt kérdés
Mikor a feleségemet elvettem egy igazi hárpiává változott. Azt hittem nem lehet fokozni, de tévedtem, mert 1 éve gyereket szült és azóta még kibírhatatlanabb. Állandóan kötekedik és kritizál. Anyámat kifejezetten utálja, legutóbb szó szerint azt mondta, hogy alig várja, hogy megdögöljön.Pedig 10 éve vagyunk együtt, de anyám eddig egy rossz szót nem szólt rá.Most az verte ki a biztosítékot, hogy anyámék az unokát szigorúan havonta egyszer nézhetik meg, tehát a feleségem szerint csak havonta egyszer jöhetnek hozzánk az én szüleim (az ő anyja persze minden második nap nálunk van), a szüleim ezt nehezen de betartották, viszont nem telt le az egy hónap az utolsó látogatásuk óta, viszont a városunkban jártak más ügyben(50 km-re lakunk egymástól), én nem voltam otthon,mert dolgoztam és gondolták megnézik az unokát, felszóltak kapucsengőn, de a feleségem nem engedte fel őket a lakásba, mondván, hogy nemrég jártak nálunk. Szerintetek normális? Azt már gondolom írnom sem kell, hogy szex sincs közöttünk vagy fél éve, egyszerűen nem hajlandó lefeküdni velem...

2012. szept. 25. 14:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos segítség neki, hogy miért csinált gyereket. A múltbeli téveedéseket már kár toszogatni az olyan, mint a szart pofozni. Szerintem ne hagyd, hogy az anyja elhitesse, hogy nem szabad válni, mert ott a gyerek. Az élet kemény, kibírja egy gyerek is. Tapasztalatból mondom nem tippelgetek, ha csak a gyerek miatt vannak együtt a szülők pedig már egyébként semmi közük egymáshoz, akkor el kell válni. Ez elsőre a gyereknek szar lehet(hosszú távon, de később lehet, hogy jobb lesz a viszonyuk is), de hát az élet ilyen, lesznek még benne szar események, ezt nem lehet elkerülni.
2012. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A feleséged sajnos pont azok közé a nők közé tartozik, akik megjátsszák magukat az esküvő előtt, és ha elérték, amit akartak, akkor végre önmaguk lehetnek... tehát kiállhatatlanok.

Másrészt meg mindenkivel azt tehetnek meg, amit hagy...


Jelen esetben én sem látok jobb megoldást, mint a válás.

A feleséged soha nem lesz az a nő, akit megismertél, mert az nem az igazi énje. Az csak egy álarc volt.


Lehetne osztani a jótanácsokat, hogy állj neki megszelidíteni, hogy mit tegyetek azért, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, stb. De nincs értelme még öt-tíz évet áldozni az életedből egy olyan nőre, akivel soha nem lesztek egymás mellett boldogok. Akkor meg megette a fene az egészet...


Addig váljatok el szépen, csendben, amíg nem ölitek egymást minden nap. A gyereknek sem jó, ha abban nő fel, hogy folyamatos otthon a feszültség.

Sokkal jobb neki egy "hétvégi apuka", aki kiegyensúlyozott, boldog, és akire mindig számíthat, távolság ide vagy oda.

2012. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A feleséged soha nem lesz az a nő, akit megismertél, mert az nem az igazi énje. Az csak egy álarc volt."

kimondtad a nagy igazságot, abszolút egyetértek minden szavaddal!

2012. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
arzén...
2012. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hazamész, nyugalomban, játszol a gyerekkel, hozzá sem szólsz. Ha szeretnéd, megfogod a gyereket, és elviszed a nagyszülőkhöz.

Ha ok nélkül elkezd veled veszekedni halál nyugalomban kisétálsz a konyhára, töltesz magadnak egy pohár vizet, és leöntöd vele. Ahányszor beléd köt, annyiszor megcsinálod. Ha gépezel éppen, akkor is lehet melletted egy pohárral.

Ha nagyon hülye megfogod szépen, leülteted, és megmondod neki, hogy ha nem akarja, hogy pofánvágd, akkor most befogja, mert már mocskosul idegesít, hogy nyávog mint valami fürdősk-rva, már elnézést.

A lényeg, hogy ne hagyd, hogy kihozzon a sodrodból. Megmondod neki, hogy a szüleid akkor mennek, amikor akarnak.

Ő dolgozik amúgy?

2012. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szívesen elbeszélgetnék a nejeddel...
2012. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.


Hogy miért vettem el? Mert amúgy jól elvoltunk. Tudom én voltam a hülye, amiért elvoltam az állóvízben és nem kerestem tovább az igazit.Amúgy esküvő előtt majdnem visszamondtam az egészet, mert akkor kitalálta, hogy anyámék ne legyenek ott az esküvőn, na akkor borítottam, persze ígért fűt fát és hogy normálisabban áll majd a dolgokhoz, talán mondanom sem kell, hogy esküvő után 2 napig volt normális.


Hogy miért kellett a gyerek? Mert egyrészt én is nagyon vágytam rá és úgy gondoltam egy kisbaba belőle is jót hoz ki, hiszen régóta vágyott rá, talán a baba fogja megváltoztatni. Tévedtem.


Még valami: Tudom, hogy nagyban én is hibás vagyok a történtekért. Eleinte domináltam a kapcsolatban, pont a domináns énemet szerette meg, de amikor komolyra fordult a dolog elkezdtem "partnerként" kezelni. Na itt csesztem el, mert a fejem fölé nőtt.

2012. szept. 25. 23:02
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta mi lett veletek?
2018. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk. Kiegyensúlyozottan, viszonylag boldogan élünk, most már pár éve egyáltalán nincsenek veszekedések köztünk. Eleinte párszor összepakoltam a cuccaimat, hogy elhagyom, ilyenkor jött a sírás és könyörgés, hogy maradjak. Néha leordibáltam és bizony felemeltem rá a kezem, de nem ütöttem meg soha. Eleinte ő nem akarta a szexet most már én nem. Nem is szexeltünk egyáltalán vagy 7 éve. Viszont én túl vagyok több száz prostituálton, pár egy éjszakás kalandon és 3 szeretőn. A negyedikkel a kapcsolatom jelenleg is tart. Nem mondanám, hogy happy end, de nekem a jelenlegi helyzet bőven megfelel.
2018. jún. 5. 13:37
 20/21 anonim ***** válasza:
:D jesus
2018. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!