Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy hárpia feleséggel?

Figyelt kérdés
Mikor a feleségemet elvettem egy igazi hárpiává változott. Azt hittem nem lehet fokozni, de tévedtem, mert 1 éve gyereket szült és azóta még kibírhatatlanabb. Állandóan kötekedik és kritizál. Anyámat kifejezetten utálja, legutóbb szó szerint azt mondta, hogy alig várja, hogy megdögöljön.Pedig 10 éve vagyunk együtt, de anyám eddig egy rossz szót nem szólt rá.Most az verte ki a biztosítékot, hogy anyámék az unokát szigorúan havonta egyszer nézhetik meg, tehát a feleségem szerint csak havonta egyszer jöhetnek hozzánk az én szüleim (az ő anyja persze minden második nap nálunk van), a szüleim ezt nehezen de betartották, viszont nem telt le az egy hónap az utolsó látogatásuk óta, viszont a városunkban jártak más ügyben(50 km-re lakunk egymástól), én nem voltam otthon,mert dolgoztam és gondolták megnézik az unokát, felszóltak kapucsengőn, de a feleségem nem engedte fel őket a lakásba, mondván, hogy nemrég jártak nálunk. Szerintetek normális? Azt már gondolom írnom sem kell, hogy szex sincs közöttünk vagy fél éve, egyszerűen nem hajlandó lefeküdni velem...

2012. szept. 25. 14:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na és azóta mi van veletek?
2022. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!