Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mogorva fiú&Játékos, vidám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogorva fiú&Játékos, vidám lány összeillik?

Figyelt kérdés

Sziasztoook! :))

Én vagyok a lány, és elég gyerekes vagyok, sokat beszélek, viccelődök, nevetek, és megtetszett egy kissé mogorva srác, olyan kifejezéstelen az arca, de mindegy, kihívásnak tekintem, szerintetek egy ilyen lány, mint én, tetszene neki?

Vagy nagyon-nagyon nem jó párosítás?


2013. okt. 21. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy mondják, hogy egy párkapcsolat akkor működik jól, ha a két fél vagy nagyon hasonlít egymásra, vagy ha teljesen ellentétes személyiségek. Szóval ki tudja?
2013. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Derítsd ki!
2013. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Lehet hogy nem is olyan mogorva,csak magányos egy kicsit ,miért meglehet hogy az.Egy kapcsolatban az emberek egymás felé nyittnak ,felszabadulnak a gátlások.Ha mogorva akkor nehezen nyilik meg és neked kell megtenni az első lépést,már jártam igy kellemeset csalódtam,nincsen jó recept ideális párokra az élet rendezi a sorait.
2013. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mostani párom is mogorva persze csak mások felé. :) Én meg vidámabb, játékosabb vagyok de ez tök jó mert kiegészítjük egymást. :) De a mi helyzetünk kicsit talán másabb volt mert nem én tettem meg az első lépést
2013. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!