Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy vékony pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vékony pasi és egy arányosan telt lány összeillik?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon gáz?
2010. jan. 8. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Laci? :D
2010. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Mért ne? :-) Ha teljesen jól kijöttök,meg minden jó köztetek... Ne csak a külső számítson. ;-) Sok sikert!!! :-)

L/18

2010. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha neked az jön be.Csak menj ki az utcára annyiféle pár van hogy Tiszát lehetne rekesztenni belöle.
2010. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Jaj de bírom ezeket:

"arányosan telt" :D


Dagadt pina, vagy kövér, de arányosan telt...

Más úgyis tudja, hogy kövér vagy, legalább nem nevet ki, hogy nem akarod beismerni.

2010. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

ez hülyeség.."dagadt pina"

ha neked írnák ezt,hogy tetszene,:S

Szerintem aranyosak lehetnek attól,hogy a fiú kicsit vékony.lehet sokkal magasabb is,mint a lány.

Egyáltalán nem gáz,ha szeretitek egymást,szerintem ne érdekeljen mit gondolnak rólatok,lényeg hogy boldogok legyetek(:!!

2010. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen ismerős-párom akiknék ez a helyzet, és nagyon aranyosak együtt, látszik, hogy mennyire szeretik egymást.

De amúgy meg nem mindegy, hogy mutattok együtt?! -.- Örüljetek egymásnak és ennyi!

2010. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Hát szerintem extragáz, úgy fogtok kinézni mint a zuru és a huru, vagy stan és pan, jobban teszitek ha farsangig otthon maradtok.
2010. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Én kicsit vékony srác vagyok, na nem annyira nagyon vékony hogy gyufaszál kategória, de nem is egy jay cutler; és a lényeg, hogy eddig mindig teltebb barátnőim voltak! Nem dagadtak! Tudom mi a különbség, egyik sem volt zsírdisznó, hanem arányos, és szép, és sokkal jobb testük van mint a girnyó kiscsajoknak.


Ez egy nagy hülye sztereotípia, hogy vékony molett csaj nem jöhet össze vékony pasival....persze persze, fekete hajú meg nem jöhet össze szőke hajúval, kék szemű meg barna szeművel....szóval nem unjátok még a sok hülyeséget?


Ja és mellesleg jelenleg is egy teltebb lány tetszik de rohadtul...

2010. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*hogy molett csaj nem jöhet össze vékony pasival (a vékony szó nem kell a molett elé, bocs a hibáért)
2010. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? :D Én kövér vagyok,nem 1-2 kiló felesleggel sajnos,a párom viszont kis gyufaszál vékonyságú,ami sose jött be nekem pl,de így alakult.. :)

17/L ő 28/F

2010. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!