Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeillik egy fiú halak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillik egy fiú halak és egy ikrek lány?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokak szerint a csillagjegyeknek fontos szerepe van egy párkapcsolatban, de ezt csak akkor tudod igazolni vagy cáfolni, ha megpróbáltad. Vannak erre specializálódott honlapok szerte a világhálón, azokat ajánlanám figyelmedbe. Ezeknek a csillagjegyeknek a tulajdonságait ismerve szerintem jó kapcsolat alakulhat ki, bár a párommal mi is így vagyunk.. csak ő ikrek és fiú én pedig halak és lány. De nemtől függ, hogy ki milyen. Mi 10 hónapja vagyunk együtt, bár vannak apró gondjaink. De egy jó kapcsolatnak nem a csillagjegy a feltétele. Ha minden működik és jól megvagytok együtt, ha úgy érzitek szeretitek egymást, szerintem mindenképpen vágjatok bele, egy próbát feltétlenül megér =)



~RB.

2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne a csillagok alapján válassz párt magadnak, inkább próbáljátok ki együtt, és majd kiderül, mert ezt így nem lehet megmondani. Én ikrek lány vagyok és jártam egy halak sráccal, nem működött a dolog, de nem a csillagjegyeink miatt:)
2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!