Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mogorva fiú&Játékos, vidám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogorva fiú&Játékos, vidám lány összeillik?

Figyelt kérdés

Sziasztoook! :))

Én vagyok a lány, és elég gyerekes vagyok, sokat beszélek, viccelődök, nevetek, és megtetszett egy kissé mogorva srác, olyan kifejezéstelen az arca, de mindegy, kihívásnak tekintem, szerintetek egy ilyen lány, mint én, tetszene neki?

Vagy nagyon-nagyon nem jó párosítás?


2013. okt. 21. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várj, ráteszem a kezem a monitorra és kiolvasom a gondolataiból.
2013. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a mogorva fiú az pofozógép aki fitogtatja az erejét?
2013. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

tetszhet miért ne tetszhetne

lehet nem is mogorva csak pont rossz napja volt :D

2013. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy mindennap rossz napja lenne. :D

Nem nagyképű, mogorva, introvertált, aki de közben mégis olyan izgalmas! :) Én meg az a tipikus szerencsétlen lány, aki mindig bajba sodorja magát... :D

2013. okt. 21. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Csak nehogy felcsináljon XD
2013. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, sőt a legnagyobb szerelmek is ilyen párosításból származnak:)
2013. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne jó párosítás? Egy mogorva ember jó eséllyel nem arra vágyik, hogy legyen mellette egy hozzá hasonló ember, akivel együtt unatkozhatnak a sarokban.
2013. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen vidámságot vinnél az életébe
2013. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért egy vidám, jó humorú nő, és egy olyan nő, aki mindig bajba sodorja magát között van kis különbség.
2013. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó: miért egy vidám, jó humorú, nő nem sodorhatja magát mindig bajba? Szerinted a kettő kizárja egymást? Fura
2013. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!