Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hányszor menntetek szét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor menntetek szét (szakítottatok) a barárnötökel/barátotokal. Hányszor mentetek szé!? Mért? Mennyi idöre?

Figyelt kérdés

Én is ezzel vagyok most..külön vagyunk de szeretjük egymást..

Mért van az hogy meg akkarja magának magyarázni hogy bem szeret !?? Az előző szakitasunknál ezért hagyott ell..de vissza is jött..1-2 hónap után.

Van egy olyan érzésem hogy valami ilyen okk van most is a képben..


2013. szept. 29. 13:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sorry a helyesirasert..sietem
2013. szept. 29. 13:56
 2/11 anonim ***** válasza:
Hová siettél? Akkor most nincs is időd már a válaszokat várni mert elmentél?
2013. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tanulj meg írni!


Szerintem egyértelmű hogy nem szeretitek egymást, és csak azért ment vissza hozzád, mert unta egyedül az életet, nem talált nálad jobb nőt. Ebből következett az, hogy netán elkezdtél hiányozni neki te, de leginkább az, hogy legyen mellette valaki... Te meg voltál olyan buta, és megint visszafogadtad.


Én még nem jöttem újra össze senkivel, akivel már szakítottam egyszer.

2013. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer valaki át dob a palánkon, akkor ennyi volt...Nekem nincs ekkora türelmem mint Neked. Ha valaki szeret az velem van, nem kidob meg vissza fogad...Te rá vársz ő meg tömi a csajokat...Ez használati tárgy vagy a számára...Ha nincs ló jó a szamár is...Minek vesztegeted az időd ilyen pasikra o.O meddig akarja ezt játszani, 1 vagy 10 évig? Tudja, h te folyton ott leszel Neki, bármit tehet Veled, Te akkor is vissza fogadod...Nem megalázó számodra ez az egész?
2013. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy szeret még? S azt,hogy meg akarja magyarázni magának,hogy nem szeret?


Ha engem valaki dob,biztos hogy nem fogadnám vissza..Kitudja valami másik emberke volt akkor is a dolgoba,ezért dobott téged,aztán az nem jött össze,igy visszajött hozzád..vagy megdugatta magát mással,és utána sétált vissza..HAGYD A... !!! Lépj tovább

2013. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor megint visszafog jönni kuncsorogni?..
2013. szept. 29. 14:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem szeret akkor nem hagyott volna el... Mi 3szor számítottunk először egy hétre utána egy hónap múlva véglegesen majd egy évre rá újra próbáltuk de annak is szakítás lett a vége. Ami egyszer elmúlik többet nem jön vissza. Megszokásbol szoktak így együtt maradni meg hiánypótlásra használják a másikat, nem érdemes. L
2013. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*szakítottunk bocs az elírásért
2013. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hat akkor elmeselem


Hat o kint dolgozik az erdobe ejjel nappal..es mivel most iskola van..reggel 7-tol delutan 2-ig suliba van..es estig meg dolgozik 11-ig ha kell..mindig mondtam neki torodjon velem egy kicsit is..azt mondta h fog vsak most a sok a melo meg ilyenek..mondpm jo..most kiderult h megfog halni a nagybattya..es vele egyutt a nagymamaja is..az anyjaek veszekednek..de torodjon velem is..volt olyan hogy elmentem hozza 4 napra es abol egy fel napot toltotunk egyutt..es hozza teszem mi mar laktunk egyutt is..haza koltoztem hogy o tudjon dolgozni..de most azt mondta hogy egyedul akkar lenni nem akkar se fiut se lanyt a kozeleb..most szakitott velem szerdan..egy hete vasarnap meg minden szerelme voltam meg elete..de viszon.megkerdeztem tole h lehetunk e meg egyutt..azt mondta igen..de most sok a gondja...

2013. szept. 29. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne, ha a popsikádon ülnél, míg elmúlik a sok gondja?
2013. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!