Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen problémák merültek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák merültek fel eddigi kapcsolataitokban, ami miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Mindig azt kapom, hogy túlreagálom a párkapcsolati problémáimat, akkor most kíváncsi lennék, mi válóok.
2013. szept. 28. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlreagálod a párkapcsolati problémákat.
2013. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mik voltak a szakítások okai? lássuk


1. csak meg akart d.gni, aztán elhagyott. Képes volt szerelmet is hazudni, és 4 hónapig várni ezért.


2. megcsalt, ezért kimondtam hogy részemről vége, ezért megütött, visszaütöttem, szakítottam


3. az első szex rosszul sült el, én meg akartam volna beszélni, esélyt adni, ő hárított. Nem akart találkozni, kifogásokkal jött, hazudott, így szakítottam, mert engem senki ne akarjon palira venni.meg átverni. nem volt őszinte.

ha neki át kell gondolnia,hogy akar e engem egyáltalán, akkor az már rég rossz. amúgy valószínűleg a kémia nem működött. az volt a lényeg, hogy én adtam volna még egy esélyt a dolognak, ő meg behúzott farokkal elsomfordált. és gyáva volt egyből megmondani, hogy nem akar engem. ehelyett azt mondta ő gondolkodik, de azért ne találkozzunk és ne beszéljük meg... és én csak várjak rá... persze hogyne.

na ne szórakozzon már. egyértelmű, hogy kicsit se vett komolyan...csak talonban akart tartani amíg nem lesz neki másik csaj...


4. több randi és szex is volt, de ő ezt nem tekintette párkapcsolatnak. dobtam. később megkeresett, hogy azért szexelhetnénk...nemet mondtam. ezáltal még én voltam le.urvázva


5. 3 hete jártunk, amikor észrevettem, hogy a társkeresőn, amin megismerkedtünk, újra azt állította be, hogy társat keres...

hát ha ő így akkor oké. dobtam.

az volt a magyarázata, hogy ő kedvel engem, de nem szerelmes. mondom ez oké, én se voltam az, de ezt mondjuk meg is lehetett volna mondani, és békében elválni, nem társat keresni a hátam mögött.

vele amúgy a szexig nem is jutottunk el:D szerencsére


Ez után jöttem össze 24 évesen a férjemmel. azóta is együtt vagyunk


27/N

2013. szept. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 komolyabb kapcsolatomnak lett vége.


Az elsőnél nem volt probléma, jól megvoltunk, aztán egyszer csak közölte, hogy ő szeret, de nem szerelmes. Szakított.


A másodiknál én szakítottam, mert 5 év után meguntam, hogy mindent nekem kell csinálnom, képes volt végignézni, ahogy nőként egyedül festem ki az egész lakást. Emellett semmi ambíciója nem volt az élet semelyik területén, olyan igazi patópál volt. Emellett frusztrálta, hogy én tanulok és diplomám lesz, neki meg nem. Szerelmesek voltunk, azért is húztuk eddig.


A harmadik kapcsolatom szűk egy évig tartott. Nem szerelemből indult, hanem mert hideg fejjel végiggondoltuk és arra jutottunk, hogy összeillünk. Még az érettségi százalékaink is majdnem megegyeztek, a legnagyobb eltérés talán 3% volt :) Hasonló családi háttér, érdeklődés, intelligencia, stb. De aztán kiderült, hogy ez messze nem elég. Kell a szerelem is, mert az segít tolerálni a másik hülyeségeit. Idővel egyre többet veszekedtünk, és amikor elveszítettem a munkám és el kellett tartania, két hónap után besokallt és szakított.

2013. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az első barátomnál ez volt:

1.kamuzott

2.sokat kamuzott

3.állandóan kamuzott

4.azóta az összes barátnője dobta mert mindig kamuzott:D

2013. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Három embernél azt hittem szerelmes vagyok,de aztán mégsem.

Aztán megismertem valakit,akinél minden más,mindenben más,teljesen új érzéseket adott,és nem lehetünk együtt.:(

2013. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!