Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Visszafogadnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Visszafogadnátok az ex-barátnőtöket ha 5 évvel ezelőtt szakítottatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 02:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ miért és hogy hogy állok hozzá.
2013. jún. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

1. Mi volt a szakítás oka?

2. Ki szakított kivel?

2013. jún. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
alapjáraton exnővel nem kezdenék újra de 5év elég lehet rá hogy valaki megváltozzon. persze az sem mindegy hogy miért és hogyan szakítottunk és tartottuk e utána a beszélőviszonyt
2013. jún. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 zoliba' ***** válasza:
információdúsabban?
2013. jún. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A szakítás oka elég bonyolult volt.Közöttünk nem voltak problémák de a családja nem igazán örült a mi szerelmünknek..Neki pedig fájt ezt látni hogy engem nem szeretnek és szenvedett...Próbáltam közeledni de nem sikerült...Fájt hogy szenved miattam és úgy éreztem ha elengedem esélyt adok hogy egy másik lánnyal boldog lehessen és hogy a családja is elfogadja..Elhitettem vele hogy már nem szeretem...De soha nem tudtam volna megcsalni őt..!Nem is tettem csak elengedtem..Nekem elég nehéz családi problémáim voltak akkor...Nem voltam annyira érett hogy tudjam mi az igazi szerelem és mivel Úgy éreztem ezzel a döntéssel jót teszek és az nyugtatott hogy neki jobb lesz és esélye lehet egy jó és boldog kapcsolatra..

18 éves voltam akkor...

2013. jún. 13. 02:29
 6/20 anonim ***** válasza:
Miután nem kettőtök közti különbségből adódott a szakítás, én megpróbálnám újra. Persze feltétel, hogy a körülmények megváltoztak azóta /család stb/.
2013. jún. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Így már igen. De vajon a családja most elfog fogadni?
2013. jún. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy nekem javult valamennyire a családi problémáim..Ha esetleg lenne esély rá hogy még szeret és adna egy 2.esélyt nem tudom elfogadnának e a szülei..De mivel érettebb vagyok máshogy oldanám meg a problémákat és mindent megtennék azért hogy elfogadjanak engem és talán meg is szeressenek idővel...
2013. jún. 13. 02:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet vele kéne megbeszélned, válaszolj neki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. :-)
2013. jún. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
U.i.: Mindkét kérdést én tettem fel...tehát.....:D
2013. jún. 13. 03:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!