Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan számoljátok a hónap/év fordulótokat ha többször szakítottatok?

Figyelt kérdés
aki tudna segíteni annak leírom üzibe a dátumokat
2013. júl. 14. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Amúgy sem számolom soha, megszakítás nélkül sem.
2013. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többször szakítottunk már. De megmaradt a legelső dátum, mikor összejöttünk. Mást nem tartunk, hónapfordulót sem szoktunk. Csak évfordulót. Arra meg tökéletes megfelel egy időpont :)
2013. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván az utolsó összejövéstől számítva.

Attól, mert valakivel jártam mondjuk 2005-ben 1 hónapot, most meg megint összejöttem, nem fogom úgy venni, hogy már 8 éve együtt vagyunk :D

2013. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd a csaj számolja :D
2013. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hónapot voltunk külön meg volt olyan hogy 1-2 napot:)
2013. júl. 14. 20:03
 6/7 A kérdező kommentje:
amőgymeg én vagyok a csaj.xd és azért érdekelne:)
2013. júl. 14. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem arra gondoltam amit a hármas írt :D Évek múlva persze, hogy az utolsó dátumot. Mi mindig csak ilyen 1-2 napokra szakítottunk, szóval felesleges lett volna mindig az új időpontot számolni. Két hónap az még nem a világ vége. Barátnőmék is szakítottak, három hónapig voltak külön, mégis az elejétől számolják. De ti tudjátok. Én a hónapfordulókat mindig lesz*rtam (pedig lány vagyok) Megemlítettük, hogy jaj de jó ennyi ideje vagyunk együtt. De nagyobb jelentősége van az évfordulónak ;) Az évfordulóba, meg az a két hónap belefér.
2013. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!