Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátommal csak hétvégente tudunk találkozni. Egyik hétvégén az ő családjánál vagyunk, a másikon az enyémnél. Amikor hozzánk jön, úgy kezeljük mint családtagot, az ehet, azt ihat amit akar. Nyugodtan belenyúlhat a hűtőbe, senki nem szól érte.

Amikor náluk vagyunk, az az érzésem, mintha az ő családja sajnálná tőlem a kaját. pl. múlt héten voltam náluk, vettem oldalas, mert nem akartam hogy azt mondják nem viszek semmit. Mindenki evett belőle. Vasárnap levest főztek, rántotthús volt mellé krumplival. Megettem a levest, mondták hogy a második elfogyott. Jó semmi baj, mondtam hogy akkor csinálok rántottát. Nem csinálhattam, mert azt mondták 3 db tojásunk van. Egész nap nem ettem mást a levesen kívül, mert mindegyik kaja (zsemle, parizer) hétfőre kellett nekik.

Mondtam a barátomnak, hogy nem szeretnék többet hozzájuk menni, mert úgy érzem hogy nem látnak szívesen. Erre teljesen kiakadt, azt vágta a fejemhez, hogy nekem a pénzes pasik kellenek, őt soha se szerettem.

Szerintetek én reagáltam túl a dolgokat? Van értelme folytatni a kapcsolatunkat?


2013. szept. 24. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Huhh...
2013. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
V.B. a monogramod?
2013. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
V. B. a monogrammod?
2013. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mmm
2013. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben megfogod magad, elmész a boltba és veszel magadnak annyi kaját amennyit megeszel.

Ne vegyél többet.

2013. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lina93 ***** válasza:

Elég érdekes család, a srác meg még érdekesebb. Azért mondd el barátodnak, hogy vegye már figyelembe, hogy ő nálatok azt és akkor eszik, amikor akar, és te nem pénzéhes vagy, csak szeretnél egy kis viszonzást.

Mi is így vagyunk barátommal, hétvégente találkozunk, ő itt családtagként van kezelve, ugyanúgy én is náluk, itt azt tartjuk szem előtt, mikor itt van, hogy nehogy éhezzen, vagy hiányt szenvedjen valamiből, náluk meg én is ugyanúgy el vagyok látva, nagyon kedvesek és mindig megkérdeznek mindenről, hogy kérek-e?

Nem értem barátod szüleit, ott vagy egy hétvégét és képesek éheztetni... vagy ha nem tehetik meg, hogy terülj terülj asztalkám legyen, akkor szétosszák azt a keveset, ami van.

Barátoddal beszélj. De én a helyedben a szülőktől is megkérdezném, hogy problémát jelent-e, hogy ott vagy. Leginkább itt a szülőkkel kéne beszélni, mert úgy látszik a srác többet gondol a dologba, mint te, az, hogy nem szeretnél éhezni, az nem jelenti azt, hogy a pénzre hajtasz.

Kérdezd meg a szüleit, hogy zavarja-e őket, hogy ott vagy, és ha igen, akkor ne menj. Nem értem őket...

2013. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez kemény:D

igaz van,keress egy pénzes pasit aki nem sajnálja a kaját a barátnőjétől :D

2013. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátod kijelentése után én úgy gondolom, hogy irigy. Van pénzetek? Ha igen, több, mint nekik?

Így ez nincs rendben. Meg kéne beszélni, de nyugodtan. Tuti, hogy bántja valami, mert akkor nem reagált volna így. Te ismereted, neked kell tudni, hogy szedd ki ezt belőle.

2013. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Basszus beszéld meg vele hát már hogy ő meg nálatok mindent ehet!
2013. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl reagálod. Ha annyira éhes vagy lemész a boltba és veszel magadnak kaját, majd visszamész és előttük eszel. Tovább nem akarom folytatni.
2013. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!