Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe van egy jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe van egy jól kinéző barátnő havi/évi szinten tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok étterem,buli,ajándék,vásárolgatások amiket kell költeni egy barátnőre havi és évi szintje? nekem van egy 1 éves kapcsolatom és ugy havi 30 ezerbe van a fent felsoroltak miatt! évibe meg több nyáron utazunk együtt küldölfre mindent én szoktam neki fizetni olyan mintha együtt élnénk de mindketten nagyon fiatalaok vagyunk, normális ez??
2009. nov. 1. 21:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

havi 30?

éves szinten nem kerülök ennyibe,pedig nem vagyok csunya (ego vagy nem,de tény)

hozzám kocsival jár,az pénz,de nem furikáztatom magam,van lábam...

csoki,néha virág ok,de többi felesbe

nehogy nyaralást ő fizesse

pedig párom már dolgozik,nemkeres rosszul,megtehetné,de inkább ne...


irta az egyik válaszoló,hogy ha nem lesz ennyi pénzed,akkor mi lesz?

nekem is kerül havi sokba fodrász,ruha,miegyéb,de fizetek minden magamnak,ahogy felesbe megy a bulik,étteremben hol ő hol én fizetek...

igy fix hogy meg se fordul a fejében,hogy a pénzéért...pedig lehet rátudnám venni,hogy fizessen nekem dolgokat...de nem...inkább egyetem mellett melo...

csaj nem lesz veled csak addig amig van pénzed...

22/L

2009. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
17.14: érdekes, én mások szerint kifejezetten jól nézek ki, és teszek is érte, mégsem lehet engem pénzen megvenni, nem ezt kell, hogy nyújtsa nekem egy pasi. Ne általánosíts, nem mindenki megy bele egy ilyen "üzletbe"!
2009. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
nyertél a lottón vagy mi van?
2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

11-01 21:33 igaza van teged kihasznalnak amirol tudsz is... es nem erdekel tehat ...

11-01 21:39 te hol elsz ? XXI dik szazadban vagyunk , a nők egyenloseget akartak nem?

amugy meg az a fair ha fele-fele kiveve ha az egyik nagyon tehetos a masik meg csoro abban az esetben a lovesnak kell visszabb vennie az igenyeibol annyira hogy ne bantsa meg a parjat azzal hogy neki nem tellene ra

vagy fizesen ...

2009. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!