Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe van egy jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe van egy jól kinéző barátnő havi/évi szinten tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok étterem,buli,ajándék,vásárolgatások amiket kell költeni egy barátnőre havi és évi szintje? nekem van egy 1 éves kapcsolatom és ugy havi 30 ezerbe van a fent felsoroltak miatt! évibe meg több nyáron utazunk együtt küldölfre mindent én szoktam neki fizetni olyan mintha együtt élnénk de mindketten nagyon fiatalaok vagyunk, normális ez??
2009. nov. 1. 21:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Havi 30-ból még olcsón megúszod. Néha egy nullával is többe van egy olyan nő. Kitartottnak hívják őket, de szerintem nem normális. Nekem is volt ilyen csajom és elég sokba volt, és szerintem nem éri meg. Ha közös kasszán vagytok az más tészta és ő is dolgozik.
2009. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
Lány vagyok,de nem bírnám elviselni,ha a párom venne meg nekem mindent.Amig nem vagyunk házasok és nincs közös kassza,addig úgy normális,ha mindent felezünk. Elhiszem,hogy a dekoratív lányokkal jól lehet villogni,de ezzel hatalmasat fogsz szívni.Keress egy normális lányt,aki nem tartatja el magát veled!
2009. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%
Most kapásból az jutott eszembe,hogy egy ,,jól kinéző" nő először is festi magát.Ehhez ugyebár sminkcuccok szükségesek.A minimum a szemceruza,szájfény,rúzs,púder,alapozó,szempillaspirál,körömlakk.Ha hidrogéneztet,akkor a fodrász,ha maga festi,akkor hajfesték,sampon,balzsam.Erre jön a parfüm,ruhák,cipők,meg az összes divatos holmi,ami csak létezik.Bulizni is szeret a hölgy,enni,inni,szórakozni,kocsikázni.Na már most,ezek nagy részét jelenleg nem te fizeted,lehet,hogy esetleg anyuci és apuci.Tehát most még minderre nincs gondod.Ráadásul jelenleg ő a helyi körülszaros diszkó sztár babyhkéje,párduc testével,és hosszú,hidrogénezett hajával.Aztán komolyabbra fordul a kapcsolatotok,és Neked kell mindezt fizetned.Nah,szerinted megéri?! (Ha dolgozik ő is,akkor nem szólta, egy szót se...!)
2009. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ez túlzásnak tűnik - nem azt mondom, hogy nem lehet meghívni a barátnődet étterembe, vagy virágot, apró ajándékokat vinni neki, de az, hogy nyaraláskor is Te fizetsz neki mindent, az nekem kicsit furcsának hangzik.

Azon gondolkozom, hogyan lehet ez - esetleg Te már dolgozol, ő pedig még tanul, hogy nincs saját keresete? Ha mindketten tanultok még, akkor rengetegnek tartom a havi 30.000 Ft-ot, amit ráköltesz, ha már dolgozol, akkor Te tudod, megengedheted-e ezt magadnak.

Egy biztos: én is nő vagyok, és ha a barátom mindig mindent fizetne helyettem, kellemetlenül érezném magam. Igaz, könnyen beszélek, a barátom is dolgozik és én is, így a költségeket felezzük - nem számítva az apróbb meglepetéseket.

2009. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%

na nem kene mindent neked állni. A csajszi is beszalhatna neha, de te attol meg uriember vagy.

Csakugye akkor elmondhatnatok, h KOZOSEN fizettunk be erre a nyaralasra...

KOZOSEN vasaroltunk ajandekot stb

nem kell oroszlanreszt vallania anyagiakban a nonek de azert ugygondolom h aza normalis ha azert os is tesz szajret a menetbe..

2009. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%

hahha hát te komám, beszivtad, van egy saját pénzzabáló géped.

vágd ki a fenébe éskeress olyant aki magadért szeret, nem a pénzedért. ez a tanácsom, nem az hogy mennyibe jön ki.

2009. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

Sokszor felmerülő kérdés. Azért leszögezném, hogy 1. ez a kérdés függ anyagi helyzettől is. Most ha a pasi keres, vagy gazdag családból származik, a csaj meg, tegyük fel, egyetemista, csóró családból, akkor hogy néz az ki, hogy beülnek egy pohár borra, és a srác nem hívja meg? A legtöbb nő úgyis érzi a határt, hogy mit lehet még elfogadni, és mi az, ami már kínos.

2. a nő, aki mondjuk egy italt vagy egy belépőt elfogad, nem "pénzzabáló gép"

már csak azért sem, mert

3. sok esetben (tapasztalat) a pasi AKAR fizetni, - sokszor még a csóró egyetemista srácnak is büszkeségi kérdés ez! - és megsértődik, ha nem akarom elfogadni. Pl. egyik barátom komolyan megsértődött, amiért kapcsolatunk első hetében nem fogadtam el egy több ezer ft-os koncertbelépőt. Pont azért, mert nem tudtam még, hogy mi lesz, és nem akartam, hogy kínos legyen, ha meggondolom magam később.

2009. nov. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

02:27 igazad van én az előtted lévő vagyok, én sem aztmondom hogy ha elfogadsz egy jegyet, akkor pénzzabáló gép vagy, de ha havonta annyit költesz a barátod tárcájából, mint azt a kérdezö is irta, az azért már gáz, itt nem az volt a kérdés hogy sok e ha a lány elfogadja a belépőt vagy az egy bort, hanem az

hogy ha pl egész este buliban vagytok, és a csaj ezerrel tömi magába a tripla finlandia redbull vodkát, akkor az gáz e hát persze hogy az, mert ha öneki kellene fizetni akkor lehet hogy beérné a szentkirályi ásványvizet deci fehérborral.

2009. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%
És még egy tévhit amire felhivnám a figyelmet, egy igazi nő akinek szép az arca, felesleges akármilyen festék vagy rúzs, az természetessen szép, csak ti lányok ezt nem akarjátok tudomásul venni, akkor is legyél szép amikor reggel felkelsz az ágyból, ne csak fél óra készülődés után.
2009. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%

Egész este buli: ezt úgy csináltuk, hogy a beugrót a barátom fizette, meg az első italt, de ha közben elsodródtunk, másokkal beszélgettünk és elfogyott az italom, nem mentem oda csak azért, hogy hé, vegyél újabb italt, hanem vettem magamnak - és persze ezért meg is sértődött ismételten, hogy miért nem megyek oda szólni.


Hogy ilyenkor drágábbat kér a csaj? Hát sokszor (OK nem mindig) ebben a pasi is hibás! Van olyan, aki szereti azt játszani, hogy hah, mi az neki, közben meg le van égve, és aztán egyszer felrobban és leordítja a mit sem sejtő csajt.


Ha a pasik annyira odavannak, hogy a csajok "pénzzabáló gépek" akkor ők is változtassanak és ne szégyelljék bevallani, ha nincs pénzük.


"akkor is legyél szép amikor reggel felkelsz az ágyból, ne csak fél óra készülődés után." - hát nem tudom, ezzel meg úgy vagyok, hogy bármikor vállalom a smink nélküli arcom, de az én döntöm el, hogy festem-e magam, és nem a pasim. :P Persze nem vele vetetem a sminkcuccokat, mert ha festem magam, azt azért csinálom, mert NEKEM tetszik.

2009. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!