Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe van egy jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe van egy jól kinéző barátnő havi/évi szinten tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok étterem,buli,ajándék,vásárolgatások amiket kell költeni egy barátnőre havi és évi szintje? nekem van egy 1 éves kapcsolatom és ugy havi 30 ezerbe van a fent felsoroltak miatt! évibe meg több nyáron utazunk együtt küldölfre mindent én szoktam neki fizetni olyan mintha együtt élnénk de mindketten nagyon fiatalaok vagyunk, normális ez??
2009. nov. 1. 21:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Hát rendesen a tárcába kell nyúlni ha ilyet vállalsz az tény :D. Tök rendben van amúgy.
2009. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

hát ez ku rvára nem normális :D

ameddig mindkettőtöket anyuci/apuci tart el, addig természetesen minden költséget felezni kell! ez igy fair! öregem, téged csak kihasználnak és te tudsz is róla, akkor ne siránkozz, hanem fogadd el

2009. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
igazi Uriember vagy! remélem a lány nem csak kihasznál!Kár hogy van barátnőd... :) na jó csak viccelek :)
2009. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az a tisztességes, ha komolyra fordul a kapcsolat, hogy felét-felét fizetitek minden közös dolognak.
2009. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Megszokás osztani a költségeket, egy idő után, az a normális.
2009. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg kajak a fiúnak kell. Mondjuk ez részben azért is van mert a társadalom belénkneveli, hogy a fiú a pénzkereső a lány meg az otthon robotoló.
2009. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Neked a jól kinéző barátnő megér ennyit?!Gondolom,igen,végül is mutogathatod mindenkinek...Abba nem gondoltál még bele,hogy ha esetleg nem Miss Universe Hungary-vel járnál,hanem mondjuk Katikával a közértből,akinek aranyos a mosolya,és mindenkivel rendes,akkor talán boldogabb lehetnél?Vagy az Neked túl ciki lenne???
2009. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
...ha meg már annyira komolyra fordul, hogy egy család vagytok, és magatokat tartjátok el, akkor szerintem mindennek mennie kell a közösbe, ott nincs helye olyannak, hogy enyém és tiéd. Szerintem.
2009. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
Olcsóbb, ha felszedsz egy prostit xD
2009. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Okos gondolat,végül is mindegyik csak dugásra kell...a prosti is,meg a cicababa is! :-D
2009. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!