Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe van egy jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe van egy jól kinéző barátnő havi/évi szinten tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok étterem,buli,ajándék,vásárolgatások amiket kell költeni egy barátnőre havi és évi szintje? nekem van egy 1 éves kapcsolatom és ugy havi 30 ezerbe van a fent felsoroltak miatt! évibe meg több nyáron utazunk együtt küldölfre mindent én szoktam neki fizetni olyan mintha együtt élnénk de mindketten nagyon fiatalaok vagyunk, normális ez??
2009. nov. 1. 21:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%

Ha kevésbé nézne jól ki akkor kevesebbet költenél rá?

Ha igen a válaszod, akkor az gáz emberileg.

2009. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Helló, ha egy fullos buxát akarsz bérelni eszkortra, akkor az sokba van. Szerintem egy sima este is minimum egy huszas, egy bulis pedig valahol 80körül vagy afölött. Ha havi kettőnél többet akarsz villantani, akkor egy harmincasból olcsón megúszod. Más kérdés, hogy egy szerényebb és kevésbé pénzéhes csajjal jobban jársz...
2009. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
mindketten 21 évesek vagyunk nekem a netes pokerből jön a pénzem!
2009. nov. 2. 16:32
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
könnyen jött, könnyen megy. ha ilyen módszerekkel "keresed" a pénzed, akkor ne sajnáld a csajodra költeni. sztem teljesen ok a 30 ropi
2009. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Pff..ember,sokba van, én magamra nem költök sokszor 30ropit havonta, nemhogy még egy nőt is én tartsak el teljesen ilyen idős korban, de még később se.

22/F

2009. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de ez gáz.Hozom magamat példának: Régen modellkedtem (de rájöttem h undorító az egész h mit kell tenned hogy elérj vmit,nem részletezem...tehát abbahagytam!!

Van éve egy barátom,nagyon jól megvagyunk,rengeteget vagyunk 1ütt stb.. ha elmegyünk valahova ő fizeti a beugrómat,meg 1 italt.mindig megkérdi utána is: Mit iszol?? illedelmességből mondom semmit köszi,vagy max 1 ásványvizet a buli végefelé.Elakartunk menni törökbe last minute útra,fejenként 60ezer lett volna kb. Mondta hogy ő fizeti nekem is (amúgy mi nem állunk olyan jól anyagilag)

mondtam hogy szósem lehet róla,így most is elmentem dolgozni inkább hogy gyüjtsek fősuli mellett,hogy jövő nyáron tudjunk menni! úgyhogy ennyit arról hogy mennyit "kell" költeni egy nőre és hogy a bombasztikus barátnőd mennyire használ ki. (Amennyire csak TUD!!!)

2009. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok hogy pénzt tudsz csinálni a pókerből, ez is egy tehetség!:)

Szerintem abszolút változó, de a mostani b.nőm nekem benzinköltségekkel együtt, amikor csak hozom viszem, havi olyan 30-40.000 ft.!

2009. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
35%

Hát igen a jó külsőhöz tenni is kell nagyon is,vki írta,hogy nem érné be egy gyengébb külsővel,hát mér érné,mindig a legjobbat akard sose érd be kevesebbel,lehet sokba van de tuti jól néz ki és igényes,és nem jön a "ha szeretsz fogadj el kövéren is vagy fogadj el így is", a francokat tessék jól kinézni mi meg becsüljük ezt meg.Ez normális teljesen kérdező,mondjuk én kerülök havonta olyan 30-ba csak a zsebpénzemből,sport,szoli,kaja,ruha(mondjuk most van sok),pedig pasi vok.

Becsüld meg ezt a csajt ha jól néz ki és legyél rá büszke nem sokan büszkélkedhetnek.


22F

2009. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 kolosszus22 ***** válasza:
100%
16:59 vagyok, még annyit hozzátennék, hogy bár most jól elvagy, de mi lesz ha majd esetleg megszorulsz és nem lesz ott a póker, a barátnőd szerintem nem fog lejjebb adni az igényeiből és amint úgy alakul a helyzet, hogy nem tudsz rá költeni eleget lelép a francba és keres olyat aki majd tud! Ott fog elválni, hogy szeret is vagy csak kihasznál téged!
2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Na én soha egyik pasimtól sem vártam el, sőt megtiltottam hogy bármit vegyenek nekem a jelenlétemben. Az hogy néha kapok egy szál virágot vagy egy szelet csokit, az egy dolog.
2009. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!