Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Csak lebegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Csak lebegek a semmiben!

Figyelt kérdés

Igen, lebegek a semmiben. A barátnőm, amivel majdnem 3 éve járunk, el akar hagyni.

Az okot tudom. Tettem olyat, amit nem kellett volna. A döntését is maximálisan megértem. Csak elfogadni nem tudom. Ez év januárjáig minden rendben volt. Szerettük egymást, boldogok voltunk, akkor már össze is költöztünk hónapokkal azelőtt. Aztán minden megváltozott, egycsapásra. Mélyen megsebeztem őt. Nem csaltam meg! Csak egy ismerős lánnyal beszélgettem, részegen... És nem tudtam koordinálni a tetteimet. Mondtam barátnőmről olyanokat, amiket normál esetben nem mondanék, és nem is igazak. Illetve az a dolog is felmerült, hogy mi lenne, ha járnánk azzal a csajjal? De ez össz-vissz másfél óráig tartott. És kész.

Az egészben az a legfájdalmasabb, hogy csakis és kizárólag magamnak köszönhetem ezt. Az utóbbi egy évben hazudtam neki nem egyszer. És mindig tudtam, hogy nem kéne, de valamiért mindig megtettem. Most ennek iszom a levét. Már hónapokkal ezelőtt leszoktam a hazudozásról, és abbahagytam végleg, de... valami elromlott akkoriban. Szeretném, ha írnátok pár segítséget, amikkel esetleg ezt az egészet rendbe tudom hozni, hogy azt a pár hónapok amíg meg voltam zakkanva, helyrehozhassam! :


2009. nov. 1. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvesztette a bizalmát benned. Az ilyesmin nem nagyon lehet javítani.

Az én ismerősömmel is megesett egy hasonló eset. 3 éve voltak együtt a lánnyal, halálosan szerelmesek voltak egymásba és a srác részegen azt mondta a lánynak, hogy már nem is szereti annyira mint az elején. Persze nem gondolta komolyan, de ezen se lehetett már javítani.

3 év után szakított vele a lány és a srác azóta se (lassan 2 éve) nem tér magához.

2009. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
hát haver.. ezt elb*sztad..
2009. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezért nem kell részegnek lenni ;) :D:D
2009. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Au...bizalmat a világon a legnehezebb visszahozni szerintem...én már jártam úgy, hogy valakiben maximálisan megbíztam éveken keresztül és egy nap alatt el tudta baszni. Utána én is akartam még, hogy olyan legyen mint régen, de nem...egyszerűen nem akarok annak az embernek a közelébe lenni és beszélni vele, mert attól félnék, hogy ahol tud ott átbaszna, pedig tudom, hogy nem...
2009. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt elb*sztad, de adok a jövőre nézve egy tanácsot. A Nőknek az a legfontosabb, hogy igazat mondj nekik. Nem szabad hazudoznod neki.
2009. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a bizalmat a legnehezebb visszaszerezni. :-( És hogy azzal nem szabad játszani...

De néha úgy tűnik, hogy csak túráztat, és egyben akarja visszaadni a fájdalmat, amit hónapok alatt okoztam neki, néha meg úgy tűnik, hogy komolyan gondolja... Nem tudom... :-(

2009. nov. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!