Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elvárja, hogy alkalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elvárja, hogy alkalmazkodjam, de ő semmiben. Miért?

Figyelt kérdés

ő semmit nem tesz meg a kedvemért, ha már a szakításnál lyukadok ki, akkor sem!!!!

hogy lehet az, hogy valaki a legapróbb dolgokban sem akar megváltozni? hogy tökéletesnek hiszi saját magát, és ha nekem valami nem tetszik, biztos! hogy szerinte én látom rosszul!!

szóval hogy/mitől lehet ez őbenne?????????


2010. aug. 15. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyke a barátod, vagy vannak testvérei?

Tipikusan egykékre illik amit mondasz. Már kiskorában nem tanult meg alkalmazkodni, akkor felnőtt korában sem fog. Lehet, hogy elkényeztették! Ha vannak tesói, akkor ő a legidősebb?

Szerintem eléggé beképzelt a párod! Próbálj meg vele beszélni és ha nem változtat, akkor kérj szünetet vagy hagyd el!

2010. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ez nagyon zavaró és idegesítő lehet. A helyedben én kiadnám az útját!!!! Ha nem bír alkalmazkodni; elvárásai vannak, de neked nem lehetnek; nagyképű; önimádó.....hidd el: jobbat érdemelsz!
2010. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Mert önző.

Mond meg neki,hogy kezd betelni a pohár és neked nincs szükséged egy olyan párra,aki semmibe vesz.

Előbb-utóbb emiatt kiszeretsz belőle és megoldódik a problémád,megszabadulsz tőle.

HA már most ilyen,gondolj bele mi lesz 5 vagy 10 év múlva?!

2010. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-an tesók, ő a középső

a köv. csajjal is ilyen lenne?

vagy mi lehet az oka?????

tudom, hogy el kellene hagyni, de nem ez a kérdés!!!

hanem, hogy mitől ilyen valaki???????

ilyennek születni kell, vagy én csesztem el valamit

mert ha megvan, mi az oka, akkor tudok tenni ellene valamit és változásra bírni

2010. aug. 15. 14:48
 5/14 A kérdező kommentje:
hiába mondom, hogy "betelt a pohár" akkor is csak azt bizonygatja neki van igaz, és nem neki, hanem nekem kellene megváltoznom!!!
2010. aug. 15. 14:49
 6/14 A kérdező kommentje:
*igaza
2010. aug. 15. 14:51
 7/14 A kérdező kommentje:

szóval egy önző ember mitől maximálisan önző????

valami tipp nincs?

2010. aug. 15. 15:00
 8/14 anonim válasza:
Önző,mert az a fontos neki jó legyen a másik meg le van kakilva.
2010. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de mitől ilyen valaki?
2010. aug. 15. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nevelés kérdése. Nem értelmi intelligencia függő. Ilyennek nevelték és már túl késő megváltoztatni. Csak trauma hatására lehet, azt nem úgyse tudod előidézni. (Ne ilyen "elhagylak", meg stb-re gondolj, mert az nem trauma.)
2010. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!