Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias lennék, vagy ez "elvárható"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 éve vagyunk együtt a párommal.Laktunk már együtt albérletben,náluk,és jelenleg úgy hozta az élet,hogy egy bizonyos időre külön élünk,de hamarosan megint összeköltözünk albérletben.Az együtt töltött idő alatt,soha de soha semmire nem kaptam tőle semmit.Értem ez alatt a születésnapomat,a névnapomat,vagy akár a karácsonyt.

A tavalyi névnapomat pl. el is felejtette,kb egy hétre rá jutott eszébe,hogy volt valamim.Szülinapomra sem kaptam tőle semmit,csak egy szóbeli "boldog szülinapot".Se virág,se csoki,másról nem is beszélek.

A karácsonyi ajándékra meg kijelentette,hogy ő nem szereti a karácsonyt és soha nem vett senkinek ajándékot és nem is fog.

Ennek ellenére,én vettem neki mindig,névnapjára is,szülinapjára is és karácsonyra is.Nem feltétlen nagy dolgokat,csak valami kis kedvességet,hogy azért érezze,hogy szeretem meg jobban gondolok rá,ezeken a napokon.

Közeledik újból a névnapom,azt már tudom,hogy ez most az eszébe van,mert már mondta.Viszont nem számítok semmire,mert eddig sem történt semmi.De most összesítve a másfél évünket,rájöttem,hogy nekem ezek a dolgok fontosak lennének és ezt szeretném vele megbeszélni,de felmerült bennem a gondolat,hogy nem gondolná-e azt,hogy ilyen anyagias vagyok,hogy "elvárok" tőle ajándékokat.

Közben nekem nem feltétlenül drága ajándékra lenne szükségem,csak akár egy nyomorult kertből lopott ingyenes virágra is akár,csak hogy tudassa velem,hogy gondolt rám.


Túl komplikálom,vagy normális,hogy nekem ez fontos lenne?

Vagy ez már olyan teljesíthetetlen "elvárás"?


2013. aug. 30. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább igénytelennek mondanálak
2013. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
100%

Nem elvárás , ezt nem elvárni kell, hanem illik neki venni.

És tényxleg nem kell feltétlen drága ajándékokat venni.

Szóval nagyjából sz..arik rá hogy mit gondolsz erről.


Mondjuk ilyet hogy semmi ünnep meg ilyenek ez jehováknál van asszem.

2013. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a pasid egy idióta barom!!!!! ez illik hogy a csajának vegyen valamit ilyen alkalmakra, dobd ki, ilyen idióta dögöljön meg egyedül
2013. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kivételesen azt kell mondjam, hogy neked van igazad! a pasid egy nyomorult! neked csak annyi a bűnöd, hogy olyan hülye vagy, hogy ilyenekkel kezdesz
2013. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem képes, hogy boldoggá tegyen téged,akkor mire lenne az? Semmire. Mi tegnap voltunk 20. hónaposak a párommal, ilyen "hónapfordulókra" sose veszünk egymásnak semmit, de mégis meglepett egy "kertből lopott" rózsával. Mert tudja, hogy örülök neki! Szóval szerintem is érdemes lenne átgondolnod ezt a kapcsolatot :/
2013. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kezdek én is idejutni :/ Már nem azért,első..de miért lennék igénytelen??
2013. aug. 30. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó arc! azért én néha valahonnan lopnék egy szál virágot, csak akad útközbe
2013. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!