Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit kerestek egy pasiban? Mi az ami igazán felkelti az érdeklődéseteket? Itt most nem pont a külsőre gondolok de ugy az se egy hátrány

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátomban az tetszett meg, hogy figyelmes, előzékeny, közvetlen volt már az első randin. Tudom olyankor mindenki szereti a legjobb formáját hozni. Vele igazán jól telt el az a 8 óra hossza. Szóval az első randin már megtaláltuk a közös hangnemet. Szerintem ez ami kellett ahhoz, hogy legyen folytatás.
2009. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen humoros, kedves, megértő, lehet kicsit romantikus, bár tény hogy a csajok jobban szeretik a rosszfiúkat és tudjon szeretni, ne csak azért legyen velem mert jól nézek ki. L18
2009. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem azt tetszik ha nem olyan akinek be nem áll a szája. Szeretem ha csendes, kimért, józan, és vannak saját gondolatia véleménye amit nem erőltet rá másra. Aki olyan hogy nem folyik még a csapból is. Aki egy picit okosabb nálam de nem felvág vele hanem elmagyaráz pl olyan dolgokat amiket én nemtudok vagy nem értek.

Aki kicsit zárkózottab és titokzatosabb, mint a többi.

Külső az meg változó, mindenkinek más az ideálja. De ne egy kocka igyénytelen nyomorék legyen.

19/l

2009. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azok a fiúk tetszenek, akikkel lehet nevetni. Ja, ls imádom, ha folyamatosan dumál :) Nem szeretem, ha valaki csendes, kínosnak érzem, ha csak én beszélek egy randin.

De persze nem utolsó, ha figyelmes, udvarias a fiú.

2009. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az olyan pasik jönnek be akik tudnak kommunikálni és hangot adni érzéseiknek. legyen sportos vagány szeressen hülyéskedni legyen vidám, pozitív (elkél egy ijen real pesszimista mellé :P) 14/L
2009. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az vonzott a páromban h titokzatos volt, nagyon kedves de valahogy mégis megfejthetetlen. És ami a legfontosabb: nagyon kitartó volt az udvarlásnál. Bár 2 hét után lefeküdtem vele, mégis érezte h még nem vagyok teljesen az övé, így továbbra is harcolt értem, és így elérte, de kellett hozzá 4 hónap! h totálisan belezúgjak. Ja és még mindig fejtegetem a személyiségét, ha már mindent tudnék róla, talán már nem is lenne annyira érdekes. De szerencsére mindig tud újat mutatni:)
2009. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha van önbizalma, magabiztos, tudja mi kell a nőknek, és ha izgalmas vele a beszélgetés, nem az az erőltetett, mindig kifogyunk a témából
2009. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen humora, lehessen vele mindenröl beszélgetni, mutassa ki hogy szeret, legyen aranyos :) érezzem mellette biztonságban magam. Stb.stb.
2009. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nagyon szerelmes vagyok, már kb. 8 hónapja....Én a humorát szerettem meg, hogy mindig képes megnevettetni. Najó, az is tetszik benne, hogy olyan kis okos. Nem, nem kell félreérteni, nem zseni, de mindig mindenhez hozzá tud szólni. És az is fontos, hogy hasonló az érdeklődési körünk...
2009. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!