Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le az irigységem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le az irigységem?

Figyelt kérdés
Mikor meglátok egy párt vagy róluk egy képet, akkor olyan mérhetetlen irigység fog el, hogy nem tudom leírni. Borzasztó látni, hogy én sosem fogok senkivel eltölteni egy szép napot és olyan helyekre eljutni, ahova ők. Rossz belegondolni, hogy nekik ez a természetes és mindennapos dolog, nekem meg egy megfoghatatlan és elérhetetlen valami. Mivel tudnám ezt leküzdeni? Lassan depressziós leszek, ha nem kötöm le magam a barátaimmal.
2013. aug. 20. 17:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
24 múltam, szerintem ez így már több mint gáz. Oda a teljes fiatal korom. Mire fogok így emlékezni idős koromban? Hogy kínomban a kocsmában ültem a haverokkal ahelyett, hogy a szerelmemmel töltöttem volna el sok szép napot?
2013. aug. 20. 18:01
 12/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha 35 éves elmúltál volna, még akkor se lennél lekésve semmiről. Az jó, hogy a barátaiddal eljársz, ezzel is növeled az esélyeidet a pár találásban(bár a kocsma nem a legmegfelelőbb hely erre a célra). A lényeg, hogy maradj nyitott és pozitív, aztán amikor nem számítasz rá, akkor fog sikerülni. :)
2013. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Évek óta résen vagyok. Már rohadtul unom a dolgot. Világ életemben optimista és jó kedélyű ember voltam, de ez a magány teljesen kifordít magából. Nem tudom, hogy fogom ezt bírni a továbbiakban.

Megpróbáltam úgy fogalmazni, hogy ne rinyálás hangozzon ki ebből a szövegből.

2013. aug. 20. 18:13
 14/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
Netes ismerkedést esetleg kipróbálhatnád, ha minden kötél szakad. :D
2013. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is. Pár levélig jutottam mindig. Neten nem foglalkoznak az emberrel.
2013. aug. 20. 18:17
 16/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mondjuk ezen nem is csodálkozom, mázlistának kell lenni, hogy rendes személyre leljen az ember.
2013. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem lesz megint barátnőm előbb-utóbb, de engem is megbax néha az irigység :D
2013. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet(sajnos).

Nem tudsz mit csinálni ezekkel az érzésekkel mert belülről fakadnak. Én is tudom, hogy nem kellene irigynek lenni de közben mást érzek. Kínomban már letöröltem az ismerőseim felét mert állandóan csak azt láttam , hogy itt voltak meg ez azzal jár meg stb... Pedig azt is tudom, hogy mindenkinek van problémája és persze azokat nem rakják ki fész-re de ettől függetlenül borzasztó nézni más boldogságát miközben nekem nem adatik meg (most tökmindegy mi az oka)

Annyit tudsz csinálni, hogy elfogadod, hogy az irigységről nem tehetsz.

2013. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Túl negatívan állsz hozzá! Annyira belelovalod magad, hogy ez már meg is látszik a viselkedéseden.

Senkinek sem szimpatikus egy ilyen ember.

Változtass a hozzáállásodon, a magatartásodon.

Legyél kedves, ápolt, figyelmes, mosolygós stb.stb.

Ragadni fognak rád a lányok...

2013. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!