Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le az irigységem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le az irigységem?

Figyelt kérdés
Mikor meglátok egy párt vagy róluk egy képet, akkor olyan mérhetetlen irigység fog el, hogy nem tudom leírni. Borzasztó látni, hogy én sosem fogok senkivel eltölteni egy szép napot és olyan helyekre eljutni, ahova ők. Rossz belegondolni, hogy nekik ez a természetes és mindennapos dolog, nekem meg egy megfoghatatlan és elérhetetlen valami. Mivel tudnám ezt leküzdeni? Lassan depressziós leszek, ha nem kötöm le magam a barátaimmal.
2013. aug. 20. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
keress te is egy pasit :D
2013. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk eljársz buliba és odamész egy nőhöz vagy férfihoz...

Beszélgetni kezdesz vele, megismerkedtek és máris lehet párod. Tenni kell érte.

2013. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, de a nők úgy kerülnek mintha muszáj lenne. Épp ezért vagyok totálisan irigy. Ami másnak alap és mindennapos, az nekem sose fog bekövetkezni.
2013. aug. 20. 17:45
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül az irigységgel.
2013. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem merem már a facebookot megnyitni, mert minden napra jut egy eljegyzés vagy egy kapcsolat létrejötte. UTÁLOM!
2013. aug. 20. 17:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi lehet az oka, hogy kerülnek?
2013. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, genetikailag bennük van a dolog. Másra nem tudok gondolni. Akármikor próbálok ismerkedni, a randi előtt faképnél hagynak. Mintha valaki felülről irányítaná őket, hogy nekem rossz legyen az életem.
2013. aug. 20. 17:50
 8/19 Pain for Pleasure ***** válasza:

Valamit változtass magadon, lehet a negatív kisugárzásod miatt kerülnek el téged.

Én egész eddigi életemben egyedül voltam, mégis ha meglátok egy szerelmes párt, örülök nekik és nem irigykedem.

2013. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jó neked, én fel tudnék robbanni. Ennek nem ők az okai, hanem az, hogy nekem ilyenben sose lesz részem.
2013. aug. 20. 17:57
 10/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
Miért ne lenne? Gondolom még fiatal vagy, bőven van még időd. Nem kell rágörcsölni, aztán egyszer majd csak össze jön.
2013. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!