Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le a félelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Volt egy néhány hónapos kapcsolatom.

Csávókám az elején felvette a pokerface-t, beetetett nekem minden $zart, fűt-fát ígért.

Lényeg, hogy akinek mutatta magát, és aki valójában volt, az ég és föld.

(Ott ba$zta át a fejem, ahol tudta, úton-útfélen megcsalt, + elkezdett egy másik kapcsolatot, velem meg elfelejtett szakítani.)

Nagynehezen túltettem magam rajta. De nagyon félek attól, hogy megint megszeretek valakit, és csak utólag derül ki, milyen emberrel vagyok együtt valójában. Mert nincs ráírva senkire...

Hogy kezdjek új kapcsolatot így, hogy ne attól kelljen rettegnem, ha épp nincs velem, mit csinál?



2013. jún. 27. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, h ne ugorj bele mindjárt egy kapcsolatba azért, mert ezt és azt ígérte... Előbb talán ismerd meg alaposan... :)
2013. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mindig benne van a pakliban. Viszont!

ugy gondolom hogy ha elég körültekintö vagy és figyelsz a dolgokra/jelekre nem csak úgy létezel a világban (mint burek a világürben) akkor azért azt észre lehet venni hogy ez a pasi komoly ember vagy egy szélhámos...

2013. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(második vagyok) és igen pár szakitást és botrányt átkell élni ahhoz hogy felnöj egy kapcsolathoz és tudd válogatni a pasikat hogy ez a(z) (komoly) ember való mellém és felnöttem a dologhoz, mert a kapcsolat is egy komoly dolog!

Párszor elkell bukni hogy járni tudj!

2013. jún. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!