Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a félelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a félelmemet? (ezt így már nem lehet bírni)

Figyelt kérdés

Már én magam is teljesen kivagyok magamtól, a magabiztosságom, és az önbizalmam minuszokban van. Sose merek semmit kezdeményezni, és ha eldöntöm, hogy kezdeményezek, mire oda kerül a sor, lefagyok és hagyom a francba. Egyáltalán nem vagyok zárkózott és csendes, mindig vidám vagyok és jókedvű. Pl: van egy srác aki nekem nagyon tetszik és Ő biztosan nem fog kezdeményezni, itt nekem kell lépni, de mindig arra gondolok mi van ha neki én nem tetszem, és stb....mindig a rosszra tudok gondolni (ilyen esetben különben elég pozitív gondolkodású vagyok).

Mit tudok tenni ez ellen?


2010. nov. 27. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hülyeségnek hangzik de szerintem az alkohol legyözi a gátlásokat.
2010. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, én ezt a müdszert nem alkalmaznám :D , de azért köszi :)
2010. nov. 27. 10:45
 3/5 A kérdező kommentje:
módszert*
2010. nov. 27. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Már legalább 10x leírtam hasonló kérdésekre, de még 1x...

Ne azzal törődj, hogy neked milyen ciki lesz, hanem arra gondolj, hogy (ha nem is tetszel neki) örülni fog, hogy valakinek bejön. Egy kapcsolat arról szól, hogy a másik legalább annyira fontos, mint én.

Ha bunkón utasít el, akkor bunkó. Ez legyen neki ciki.

Ha normálisan utasít el, akkor az egyikőtöknek sem ciki.

2010. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. nov. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!