Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, és nagyon szerelmes vagyok belé, de néhány hete elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval, és már két alkalommal találkoztam is vele személyesen. Nem történt köztünk semmi azon kívül, hogy egyszer átölelt, de szerintem csak barátilag. Ez a fiú eléggé hajt is rám, de megegyeztünk, hogy csak barátkozunk amíg nekem barátom van. (Egyébként istenien néz ki, és nagyon nehéz neki ellenállni, de soha sem tudnám megcsalni a barátom!) Nagyon jól kijövök vele, és szinte mindenről ugyanazt gondoljuk. Elég bizonytalan vagyok, hogy mi legyen a kapcsolatommal, és mi legyen ezzel az új fiúval.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez megcsalásnak számít?

Ha van normális véleményetek azt is szívesen meghallgatom, illetve a jó tanácsokat is szívesen fogadom. Köszönöm!

18/L


2013. aug. 20. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kérlek hanyagoljátok a bántó megjegyzéseket, mert ezekre nem vagyok kíváncsi, és így is elég problémám van, mint hogy ezeket olvassam. Köszönöm! :)

Nem vagyok ostoba, egyszerűen csak nőből vagyok, és szerintem bármilyen szerelmes is egy lány, akkor is eljátszik a gondolattal, hogy esetleg egy ilyen ,,álompasival" is együtt lehet.

Egyébként lehet nem jutott volna eszembe soha, hogy találkozzak egy másik sráccal, ha a barátom nem bánna velem néha elég csúnyán. Persze ezeket a problémákat megbeszéltük, de elfelejteni nem tudom őket.

2013. aug. 20. 14:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha meg csúnyán bánik veled, akkor hagyd ott!!! Mert ez javulni nem fog sajnos:(
2013. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Barátnő mellett még egy modellel sem találkozgatnék. Hajtottak már és ez nem így megy annál akinek van gerince.
2013. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De nem kell a mentegetőzés! Az a lényeg hogy ne csináld ezt tovább! Itt vannak a tanácsok. Lépj valamerre és ne szédíts két pasit.
2013. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem mentegetőzök, csak próbálom felvázolni a helyzetet, hogy minél érthetőbb legyen a problémám.

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Még a bunkó, gerinctelen megjegyzéseket is. ;)

2013. aug. 20. 14:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a gond h bunkó a pasid, ezért vágysz másra!!!!!!!
2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ket szek kozul a foldre fogsz esni!En szoltam!!!Egyebkent gusztustalan amit csinalsz.
2013. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!