Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, és nagyon szerelmes vagyok belé, de néhány hete elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval, és már két alkalommal találkoztam is vele személyesen. Nem történt köztünk semmi azon kívül, hogy egyszer átölelt, de szerintem csak barátilag. Ez a fiú eléggé hajt is rám, de megegyeztünk, hogy csak barátkozunk amíg nekem barátom van. (Egyébként istenien néz ki, és nagyon nehéz neki ellenállni, de soha sem tudnám megcsalni a barátom!) Nagyon jól kijövök vele, és szinte mindenről ugyanazt gondoljuk. Elég bizonytalan vagyok, hogy mi legyen a kapcsolatommal, és mi legyen ezzel az új fiúval.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez megcsalásnak számít?

Ha van normális véleményetek azt is szívesen meghallgatom, illetve a jó tanácsokat is szívesen fogadom. Köszönöm!

18/L


2013. aug. 20. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a baj h megfordult a fejedben.. mi a gond a kapcsolatotokkal?
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te már fejben eldöntötted,hogy megcsalod a barátodat,csak még indokokat keresel,amivel majd önmagad előtt könnyebb lesz elszámolnod.Hagyd el,legyél a másikkal ha az jobban tetszik,de ne csald meg szerintem,mert azzal az életét is örökre tönkreteheted.
2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megcsalás. Egyet gondolj azonban végig: miért találkozol a másikkal, ha annyira szereted a barátodat?
2013. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ha tudod, hogy bejössz egy srácnak, de neked a jelenlegi kapcsolatod kell, akkor minimum nem találkozol vele, meg nem lelkizel vele, meg nem beszélsz vele ilyen "remek" egyezségeket, hogy barátok vagytok, de majd.... Ha ha... hagyd a francba, vagy szakíts.
2013. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A barátom romantikus típus. Szóval szerelmet vall, virágok, csoki, kedvesség és minden, ami kell. Ezt imádom benne! Nem túl atletikus, elég vékony, nem is szeret sportolni, de ez nekem soha sem jelentett gondot, mert nálam nem a külső a legfontosabb.

Viszont itt ez a másik srác, aki izmos, és nagyon jóképű, és akármennyire is hidegen hagy a külső, én is csak nőből vagyok basszus...

Benne megvan az, ami a barátomból hiányzik. Az az igazi férfiasság, a vadság, érezteti, hogy mennyire akar engem. Érthető így? :/

2013. aug. 20. 14:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ostoba vagy akinek pont az kell ami nincs és nem értékeli ami van. Amikor az alfa kidobott szex után akkor meg itt fogsz sírni egy rendes férfiért: D
2013. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ÉS? Én azt mondom, lassacskán döntsd el, hogy mit akarsz! Ja nem, nem lassacskán, hanem minél hamarabb. Aztán csak az egyikre koncentrálj!
2013. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát hosszútávú kapcsolatod nem igazán lesz. :(

Amúgy ez nem megcsalás.

2013. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked se a szerelem kell, hanem a külső..
2013. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak változatosságra vágysz, ami normális, de azért sztem túl messzire mentél:(
2013. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!