Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párom, hogy 15éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom, hogy 15éves csajokra kattant rá?

Figyelt kérdés

Összeszedett 2, 15-16 éves csajt-elméletileg a haverjainak- de én úgy veszem észre,hogy inkább magának. Tegnap hajnal 4ig dumált velük, írásban és skypeon is beszéltek(én a másik szobában aludtam), majd az utolsó pár mondatot kitörölte ő is, és a csaj is(kíváncsi lennék,miért).

Sokszor nézegeti a képeit és a facebookját, előzményekben megnéztem(meg lehet kövezni, de rohadtul érdekel, hogy mennyire gondolja ezt komolyan)

Haverja szerint eltúlzom, de miután azt is olvastam,hogy az egyik csajjal elég sűrűn beszélgettek 1 év alatt, miközben nekem azt mondta,hogy azt sem tudja mióta nem hallott felőlük.


2013. aug. 20. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"az egyik csajjal elég sűrűn beszélgettek 1 év alatt, miközben nekem azt mondta,hogy azt sem tudja mióta nem hallott felőlük."


Nagyon sok mindent elviselek, elfogadok emberekben, de azt, hogy hazudjon, ráadásul egy éve??? Az nagyon komoly - szerintem.


Hisztizni valóban nem kell, de az egészen más, hogy szeretnél vele beszélgetni egy témáról! A kettőt nem hagynám a helyedben, hogy bárki is összekeverje.

Szerintem teljesen normális az, hogy téged érdekel az, hogy ő mivel foglalkozik, az viszont a párod részéről nem tűnik korrektnek, hogy téged hanyagol, más lányokkal cseverészik. Nem az a baj, hogy vannak lány ismerősei, az természetesen egyáltalán nem probléma. Akkor van gond szerintem, ha hazudozik, titkolózik a partner.


Jó lenne, ha a barátoddal meg tudnád beszélni az egészet. Amennyiben csak annyit reagál, hogy "ne hisztizz", az nem megbeszélés. Optimális arra odafigyelni, hogy ne vádold meg őt semmivel.


Azzal a gondolattal egyetértek, hogy a számonkérés nem célravezető, de remélem, hogy nem azt csináltad.

Kérdezni pedig szabad - egy kiegyensúlyozott kapcsolatban pedig a normális kérdésre értelmes választ szokás adni.

Ha nem kapnál értelmes választ, akkor le lennél... terelve (is).

Egyébként vajon miről beszélget annyit a lányokkal?


(Nem bírnám, ha nekem valaki azt mondaná, hogy "Ne hisztizz!" Ez annyira lekezelő szerintem - már, ha az ember tényleg nem hisztizett az adott esetben.)

2013. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hiszen 20 éves vagy, akkor vágj vissza neki, te is irogass 20 éves fiukkal!

A mai 15 éves lányok fõleg,akik a pasiddal irogatnak már tul vannak sok dolgon, lehet többet tudnak nálad!

Hiába a fehérnemü stb. és a sex, ha utána nem tud meg lenni az irogatás nelkül!

En választ kérnék tõle, hogy mi az elképzelése a továbbiakban!

Egyáltalán miért van neki szüksége, hogy éjszaka idegen lányokkal irogat!

2013. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha számon kéred azzal azt éred el hogy előtted a kis pistike lesz. S vajon kit választ majd? Az anyját vagy egy tinit?
2013. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig fogd a cuccod, menj haza, vagy másik albiba egyedül, és keress egy másik pasast. Melegen ajánlom.


35/N

2013. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is, amíg fiatal vagy, pucolj, és lépj le tőle, mert ez egy p.öcs, és sz.arik a te fejedre, valószínűleg vagy már megvoltak neki, vagy nagyon tervezgetheti. Mondom, szerintem lépj meg, amíg nem késő, ne hagyd magad megalázni.
2013. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!