Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kattant? FONTOS!

Anyám kattant? FONTOS!

Figyelt kérdés

Szerintem anyámnak van valami beütése... A ballagási képeimet osztogatja mindenkinek (még a pasimnak is) amin elég hülyén néztem szerintem ki, és a falra is kiteszi mindenhova, az én bele egyezésem nélkül. Mondtam neki hogy ne adjon, de csak ad neki, azt mondja van joga hozzá., Tegnap itt volt locsolkodni,akkor is gyerekesen viselkedett, mindig rajtunk lóg.

17L


2012. ápr. 10. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a drága pici lánya, miért baj. hogy büszkélkedni akar veled?
2012. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
figyu, csak büszke rád, ezt nevezném a kattant kategóriának:) az én anyám képes eret vágni, ha valaki csúnyán néz rá..na szerinted?
2012. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem nevezném
2012. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A ballagási kép egy fontos emlék, nálunk az emberek maguktól osztogatták az osztálytársaknak, rokonoknak, barátoknak. Anyám is kirakta a polcra, a barátoméknál is ki vannak rakva. A tablón is kint lesz a városban.

Az szopás ha az ember hülyén néz ki rajta, az enyém is lehetett volna jobb, de ez van.

2012. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem valami kedves dolog kattantnak nevezni anyukádat, amiért ilyen fontos eseményről képet ad az ismerősöknek, rokonoknak. Ahogy elolvastam a kérdésed címét, azt hittem, minimum lelkileg terrorizálnak, vagy vernek.

Közben pedig arról van szó, hogy anyukád büszke rád, és te meg hálátlan módon így beszélsz róla. Talán nem is kéne olyan nagyon büszke legyen rád, ha már pár nyomorult kép miatt ekkora hisztit csapsz. Gondolkozz el.

2012. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem, nem kattant, de az tény, hogy a te beleegyezésed nélkül kicsit durva boldog-boldogtalannak osztogatni a képeidet.


Édesanyád téved: NINCS joga senkinek sem ehhez, csak neked. Nem kattant, de durván és kontrollálóan viselkedik. A cselekdeiet elsődlegesen azt sugallják, hogy milyen büszke rád, valójában éppen az ellenkezőjét akarja vele elérni: annyira tukmálja másokra a képeidet, hogy megutáltata másokkal. Ezért érzed magad - jogosan - rosszul az egésztől és ezért vagy rá szintén jogosan dühös.


Beszélj vele és állj a sarkadra!

2012. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nem szeretném hogy másoknak osztogassa, akkor nem tudom miért jó ez neki?! Ha büszke rám örülök neki, de azért én se osztogatom az ő képeit, neki se tetszene. Tegnap volt a szülinapom, és kaptam új telót, ő mondta hogy oké vegyük meg, mikor apuval haza mentünk már üvöltött hogy megtép és mi a f*sznak kellett nekem másik?
2012. ápr. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!