Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párom, hogy 15éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom, hogy 15éves csajokra kattant rá?

Figyelt kérdés

Összeszedett 2, 15-16 éves csajt-elméletileg a haverjainak- de én úgy veszem észre,hogy inkább magának. Tegnap hajnal 4ig dumált velük, írásban és skypeon is beszéltek(én a másik szobában aludtam), majd az utolsó pár mondatot kitörölte ő is, és a csaj is(kíváncsi lennék,miért).

Sokszor nézegeti a képeit és a facebookját, előzményekben megnéztem(meg lehet kövezni, de rohadtul érdekel, hogy mennyire gondolja ezt komolyan)

Haverja szerint eltúlzom, de miután azt is olvastam,hogy az egyik csajjal elég sűrűn beszélgettek 1 év alatt, miközben nekem azt mondta,hogy azt sem tudja mióta nem hallott felőlük.


2013. aug. 20. 13:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk egyébként, több éve járunk, együtt is élünk már.
2013. aug. 20. 13:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé kiakadnék ha éjjel kis tini pitsákkal beszélgetne. Miért nem csinálsz valamit?
2013. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
bementem hozzá, kérdőre vontam, és kiküldött,hogy ne hisztizzek itt neki, menjek aludni.
2013. aug. 20. 13:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Így,hogy 20 évesek vagytok,így még nem olyan durva,azt hittem,hogy vagytok legalább 30-40 évesek,akik megunták egymást,meg elhidegültek egymástól-ne haragudj,hogy ezt írom,de ez csak az igazság.Ennek az egésznek olyan a szaga,mintha megunt volna téged a párod,mintha nem tudna veled már beszélgetni,meg mintha nem lennél már elég neki.

Szerintem válts,jobb,ha nem élsz hazugságban.Ne haragudj,de én egy ilyennel nem tudnék élni.

2013. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem normális, már az életkora sem, de ha idősebb lenne a lány, akkor sem viselném ezt el.


Főleg, hogy így hazudozik a dologgal kapcsolatban...ez az ami igazán gyanússá teszi.


Sajnálom, biztos szereted, de ez a kapcsolat nekem itt megszakadna. Lehet kifogásokat keresni és találni, illetve persze, hogy a haverja szerint eltúlzod, de egy normális kapcsolatban ilyesmi nem eshet meg...

2013. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
57%
15 éves lányok 90% már teljesen ki van fejlődve és úgy néz ki mint egy 20 éves szóval szerintem normális....
2013. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

az nem normális hogy uralkodni akarsz felette.


öltözz inkább lengén esténként s pucsits mászkálgass a lakásban ugy hogy lásson a szeme sarkából s álljon meg benne az ütő, s irja azt a tiniknek hogy bocsi most mennem kell holnap kora délután folytatjuk.

2013. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szex után is előfordult már,hogy hajnal 3ig dumált az egyik csajjal.
2013. aug. 20. 13:35
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális, legyél számára érdekesebb, mint azok a kis csajok. Lepd meg valamivel, dobjátok fel a napotokat valamivel, várd szexi fehérneműben. Figyelj oda magadra, hogy ne legyél zsíros hajú, mackómelegítős, mert akkor hamarabb csere lesz ebből.
2013. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ha szex után is az már elég nagy baj.

de ha számonkéred az a legrosszabb.


tévhit hogy a férfinek csak a szex kell, szüksége van lélekben is arra hogy férfinek érezhesse magát egy nő elött.

ezek a tinik elött ő férfinek érzi magát.

elötted valamiért nem.

2013. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!